komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 31 marca 2020

Beniamina, Dobromierza


Dzień Kobiet w Krzywym Kominie

czwartek, 27.2.2020 12:25 , komentarze: 0 , odsłony: 302
kategorie artykułu:

Z miłości do ładnych rzeczy, natury i pasji tworzenia CRZ Krzywy Komin przygotował mnóstwo „przyjemnostek” – małych, drobnych radości, odprężających warsztatów i inspirujących spotkań w kobiecym gronie. W programie Przyjemnostek m.in. roślinny design, warsztaty biżuteryjne, wyplatanie makramy i naturalne SPA. A to wszystko w atmosferze relaksu, przy aromatycznej herbacie i nie tylko. 8 marca każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie!     

Świętowanie rozpoczynamy w samo południe wiosennymi warsztatami makramy. Na powitanie lampka włoskiego, musującego wina! W przyjaznej, relaksującej atmosferze będziemy uczyć się sztuki wiązania sznurków. Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy naturalne dekoracje ścienne, pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle.

Miłośniczki rękodzieła zapraszamy również na warsztaty tworzenia kwiatowych obrazów. Do ich wykonania zostaną wykorzystane suszone kwiaty, gałęzie, różnorodne rośliny oraz dodatki. Niepowtarzalną atmosferę wyczarują świeczki, roślinne zapachy i aromatyczna herbatka z kwiatów i ziół.

W Dniu Kobiet warto otoczyć umysł i ciało pozytywną energią natury! O godz. 15:00 zapraszamy na odprężające warsztaty „Dzika kosmetyka”. Podczas spotkania uczestniczki wykonają w 100% naturalne, roślinne kosmetyki. To okazja, by zanurzyć się w świat zmysłowych olejków, suszonych ziół i kwiatów. Stworzymy naturalne kremy, kosmetyki do kąpieli oraz truskawkowy peeling do ust. W prezencie dla uczestniczek - cudnie pachnące mydełko glicerynowe! 

Przyjemnostki nie mogą odbyć się bez specjalnej edycji „Lasu w słoiku”. To jeden z najbardziej popularnych warsztatów w CRZ Krzywy Komin. Z okazji Dnia Kobiet uczestniczki oprócz ekosystemu w szkle przygotują ekologiczną torbę. Inspiracją również będzie natura - panie własnoręcznie wymalują botaniczne wzory! Na miejscu będzie czekać pyszna, aromatyczna herbata.

Miłośniczki sztuki i rzemiosła zapraszamy też na warsztaty biżuteryjne. Fusing polega na stapianiu warstw szkła, w wyniku czego powstają fantastyczne wzory i przejścia kolorów. Każda uczestniczka zaprojektuje i wykona niepowtarzalną formę jubilerską - małą przyjemnostkę z barwnego szkła!

Zapraszamy 8 marca do Krzywego Komina! Proste Przyjemnostki uczynią ten dzień jeszcze piękniejszym!

Więcej informacji o wydarzeniu i zapisy na warsztaty: www.krzywykomin.pl

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

12:00-14:00 OBRAZ Z ROŚLIN

12:00-14:30 ZAPLĄTANE - MAKRAMA ŚCIENNA

15:00-16:30 BIŻUTERIA FUSING

15:00-17:00 LAS W SŁOIKU  

15:00-17:00 DZIKA KOSMETYKA

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 9 godz temu
piątek, 27.3.2020 11:13
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki