komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 18 lipca 2019

Erwina, Kamila

Wrocław walczy o przestrzeń!

czwartek, 16.5.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 164
kategorie artykułu:

To ostatni dzwonek, by razem z Leszkiem pozytywnie wpłynąć na Wrocław. Głosowanie w IV edycji programu LECHSTARTER kończy się 20 maja, a rywalizacja między 15 lokalizacjami jest niezwykle zacięta. Gdzie powstanie PRZESTRZEŃ projektu Jakuba Szczęsnego? Wszystko w rękach lokalnych społeczności!

Obecnie na szczycie rankingu znajdują się Augustów, Szczecin i Rzeszów, jednak walka o 1 000 000 zł od Leszka trwa i Fundacja „Open Mind” z Wrocławia wciąż ma szansę na zwycięstwo. Tym, czego potrzebują, są głosy lokalnych społeczności. Zaangażowanie mieszkańców na finiszu LECHSTARTERA może przesądzić o wynikach programu.

A jest o co walczyć! W tym roku do zdobycia są trzy wyjątkowe projekty, za których koncepcją stoi jeden z czołowych polskich architektów, Jakub Szczęsny. Zadaniem, jakie zostało przed nim postawione, było stworzenie uniwersalnej przestrzeni dedykowanej lokalnym społecznościom. W ten sposób powstał projekt PRZESTRZEŃ, który spełnia wiele ról:  może być miejscem doskonałym do złapania oddechu od miejskiego zgiełku, ale także służyć organizacji wydarzeń kulturalnych czy artystycznych. Jeszcze w te wakacje nową miejscówką cieszyć się będą mieszkańcy trzech miast reprezentowanych w programie przez organizacje pozarządowe. 

Aby zagłosować na Wrocław, wystarczy wejść na stronę www.lechstarter.pl, wybrać miasto, a następnie potwierdzić oddany głos klikając w link otrzymany w wiadomości mailowej. Codziennie każda osoba pełnoletnia może oddać jeden głos. 

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

dzisiaj, 11 godz temu
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork