komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 24 czerwca 2019

Jana, Danuty

Czy Opłaca Się Korzystać z Kompleksowej Obsługi Aut Online?

piątek, 24.5.2019 13:45
kategorie artykułu:

Kompleksowa obsługa aut online - Czy to się opłaca?

Usterka w samochodzie może przydarzyć się każdemu kierowcy. Zazwyczaj dzieje się to w najmniej oczekiwanym momencie. Wówczas pojawia się pytanie, gdzie szukać mechanika samochodowego? Wielu z nich specjalizuje się tylko w naprawach określonego rodzaju. Aby naprawa była skuteczna, należy poszukać profesjonalisty w obrębie 5-10 km od miejsca zamieszkania. Idealnym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić czasu jest skorzystanie z usług firm oferujących kompleksową obsługę aut online.

Działanie firmy

Poszukiwania dobrego mechanika na własną rękę niewątpliwie trzeba rozpocząć od określenia jego lokalizacji. Gdy wstępnie wybierzemy fachowca, należy zapoznać się z jego ofertą. Zazwyczaj specjalizuje się on w jednej dziedzinie naprawczej. Warto sprawdzić, czy obejmuje ona zakres usterki naszego samochodu. Następnie, konieczne jest wynajęcie samochodu holowniczego bądź lawety. Wiąże się to ze stratą cennego czasu, jak również zmęczeniem spowodowanym poszukiwaniem odpowiedniego fachowca.

Serwisy tego typu zajmują się gruntowną obsługą samochodów osobowych. W trosce o wygodę klienta, a także w poszanowaniu jego czasu, wszystkie poszczególne etapy serwisowania leżą po stronie firmy. Jedyne, co musi zrobić klient to zgłoszenie samochodu przy pomocy strony internetowej do biura.

zgłaszanie zlecenia za pomocą strony internetowej

Czym zajmuje się firma?

Po zamówieniu określonej usługi do klienta przyjeżdża opiekun samochodu wydelegowany przez firmę. Klientowi zostaje wręczona umowa, polisa ubezpieczeniowa oraz protokół przekazania auta. Pracownik przedsiębiorstwa zobowiązany jest dostarczyć pojazd do wyspecjalizowanego warsztatu samochodowego. Całość przejazdu jest nagrywana za pomocą rejestratora jazdy. Klient nie musi bać się o bezpieczeństwo swojego samochodu. Po dotarciu do serwisu, specjalista ds. motoryzacji załatwia wszystkie formalności związane z naprawą pojazdu. Ponadto nadzoruje cały proces naprawczy. Gdy samochód jest w pełni gotowy do jazdy, pracownik dostarcza go na wyznaczone przez klienta miejsce.

Jakie usługi są realizowane?

Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług związanych z generalną eksploatacją pojazdów. Wykwalifikowani opiekunowie serwisu w profesjonalny sposób zadbają o Twój samochód. Kompleksowa obsługa aut onlineobejmuje czynności począwszy od umycia samochodu, poprzez tankowanie, wymianę płynów i oleju z filtrami, wymianę i dokładne wyważenie opon, badanie techniczne, aż po skomplikowane naprawy, które odbywają się pod nadzorem specjalisty ds. motoryzacji. Firma korzysta tylko i wyłącznie ze sprawdzonych części samochodowych, które są odpowiednikami ASO. Ponadto daje 100% gwarancję zarówno na usługi, jak i na części. Firma współpracuje z renomowanymi serwisami, tj. Bosch, Barum, Total, K2, Continental oraz wieloma innymi, które usprawniają realizację usługi na najwyższym poziomie.

pomoc renomowanego serwisu samochodowego

Zalety korzystania z usług

  • Zgłoszenie naprawy samochodu do serwisu zajmie Ci zaledwie 3 minuty. Poszukiwanie mechanika na własną rękę zwykle wydłuża czas nawet do kilku godzin.
  • Decydując się na skorzystanie z usłu przedsiębiorstwa możesz swobodnie wykorzystać zaoszczędzony czas na naukę, pracę bądź spotkanie z przyjaciółmi, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swojego samochodu.
  • Samodzielnie zamawiasz potrzebne usługi oraz wybierasz termin ich realizacji.
  • Wykwalifikowany opiekun serwisu przyjeżdża odebrać samochód w odpowiednim stroju oraz wręcza klientowi niezbędne dokumenty. Świadczy to o profesjonalnym podejściu pracowników do wykonywanego zawodu.
  • Twoje zlecenie zostaje potwierdzone umową oraz polisą, która w pełni zabezpiecza pojazd.
  • Po przeprowadzeniu profesjonalnej naprawy samochodu, specjalista ds. motoryzacji ma obowiązek dostarczyć Twój samochód w miejsce, z którego został odebrany. Pracownicy serwisu są jednak bardzo wyrozumiali wobec klientów i jeśli wystąpiły sytuacje losowe, istnieje możliwość odstawienia samochodu w inne miejsce.
  • Klient może łączyć kilka usług w jedną, co jest zdecydowanie bardziej opłacalne, niż przy wyborze każdej z osobna.
  • Czas realizacji jest uzależniony od rodzaju usługi. Niemniej jednak, serwis dokłada wszelkich starań, aby był dostarczony do klienta jeszcze tego samego dnia.

Cena usług

Każda usługa oferowana przez serwis samochodowy online jest uwzględniona w cenniku. Ponadto, wybierając określoną usługę na stronie internetowej, przed ostatecznym złożeniem zamówienia, pojawia się należność. Tak więc, klient uprzednio wie, z jakim kosztem związana jest wybrane zlecenie. W przypadku, gdy samochód będzie wymagał dodatkowej naprawy, specjalista ds. motoryzacji wcześniej przeprowadzi dokładną wycenę.

Nieuniknione zdarzenia losowe decydują o tym, że naprawa może okazać się bardziej wymagająca niż myśleliśmy. Wówczas, wiąże się to z nieplanowanymi wydatkami. Gdy tak się stanie, pracownik serwisu zobowiązany jest niezwłocznie skontaktować się ze zleceniodawcą. Oprócz poinformowania o dodatkowych kosztach, kompetentny opiekun samochodu doradzi najlepszą opcję naprawczą. Jednak, to klient podejmuje ostateczną decyzję. Poza wszystkim, klient może wyrazić zgodę na poddaniu reperacji drobnych usterek, takich jak, np. wymiana przepalonej żarówki czy zużytych wycieraczek. Udzielenie takiej zgody jest równoznaczne z brakiem dodatkowego kontaktowania się z zleceniodawcą. Ceny za poszczególne usługi oferowane przez firmę nie są wysokie. Równoważą się z kosztami, w przypadku poszukiwania mechanika na własną rękę.

Jak znaleźć godną zaufania firmę? 

Firmy zajmujące się kompleksową obsługą samochodów online to zupełna nowość na polskim rynku. Przedsiębiorstw proponujących tego typu usługi jest bardzo mało. Przy wyborze odpowiedniej firmy należy zwrócić uwagę przede wszystkim na kompetentność pracowników, bezpieczeństwo samochodu oraz ofertę serwisu. Specjalista powinien odebrać samochód w odpowiednim stroju i dostarczyć konieczne dokumenty, gwarantujące zabezpieczenie pojazdu. Ponadto warto zwrócić uwagę na profesjonalne podejście opiekuna pojazdu do wykonywanego zawodu. Ważny jest kontakt z klientem. To niewątpliwie usprawni cały proces naprawczy Twojego samochodu.

Dla serwisu najważniejsza jest wygoda i czas klientów. Przed przekazaniem pojazdu, ważne jest aby upewnić się, że jest to firma, której bez wahania można zaufać i powierzyć swój samochód. Opiekun, który odbiera samochód od początku do końca trwania usługi powinien kontaktować się z klientem. Cała procedura musi być w pełni bezpieczna. Przejazd ma być rejestrowany przez kamerę samochodową. A warsztaty samochodowe, z którymi współpracują firmy muszą być prowadzone przez profesjonalnych mechaników. Jedną z takich firm działających na terenie Wrocławia jest AutoCare, co potwierdzają liczne referencje i opinie klientów.

Podsumowanie 

Najmniejsze usterki samochodu potrafią skutecznie zepsuć humor kierowcy. Wówczas, w głowie wielu pojawiają się pytania, gdzie szukać mechanika? Niestety, aby znaleźć profesjonalnego fachowca na własną rękę należy poświęcić wiele cennego czasu. Często wiąże się to ze zmianą planów czy koniecznością wzięcia wolnego w pracy. W trosce o dobro klientów, serwisy tego typu oferują gruntową pomoc w obsłudze samochodu. To bardzo innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie. Zamówienie obsługi zajmuje zaledwie kilka minut. Profesjonaliści odbierają samochód z wyznaczonego miejsca, a po ukończeniu zlecenia, odwożą pojazd.Co więcej, serwis współpracuje z renomowanymi firmami, które usprawnią proces naprawy na najwyższym poziomie. Dzięki temu, oszczędzasz swój czas i nie musisz zmieniać swoich planów!

 
sobota, 22.6.2019 12:39
1
piątek, 21.6.2019 17:15
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork