Centrum Medyczne Sports Medic promuje profilaktykę badań dla mężczyzn!

czwartek, 25.11.2021 11:55 101 0

Centrum Medyczne Sports Medic wspólnie z Chemeko-System Gwardią Wrocław bierze aktywny udział w akcji Movember i zachęca wszystkich mężczyzn do profilaktycznych badań pomagających wykrywać i zapobiegać chorobom, na które narażeni są mężczyźni - raka prostaty i jąder.

Akcja Movember trwa już od 17 lat, a w Polsce odbywa się po raz ósmy. Ma ona prowokować do rozmów na temat badań przeciwnowotworowych i zmieniać podejście mężczyzn do zdrowia intymnego. 

Po raz kolejny w kampanię włączyli się siatkarze Chemeko-System Gwardii Wrocław. Zawodnicy przeszli stylizację wąsa, a następnie badania w centrum medycznym Sports Medic. - Nasz partner to najwyższy, światowy poziom prywatnej opieki zdrowotnej. Nasi zawodnicy zawsze mogą liczyć na pomoc ekspertów Sports Medic i profesjonalne wsparcie w leczeniu i rehabilitacji. Tym razem wspólnie promujemy akcję Movember i zachęcamy męską część do stałej profilaktyki - mówi Łukasz Tobys - prezes Gwardii Wrocław. 

Sports Medic to nowoczesne, prywatne centrum medyczne, które specjalizuje się szczególnie w zakresie ortopedii, kardiologii, laryngologii i wielu innych. - Nasi wykwalifikowani ortopedzi specjalizują się w leczeniu skręceń, złamań oraz zwichnięć. Proponujemy innowacyjne metody ortopedyczne – m.in. leczenie schorzeń z wykorzystaniem PRP (osocza bogatopłytkowego), iPRF (fibryny bogatopłytkowej) i kwasów hialuronowych.  Natomiast doświadczeni lekarze kardiolodzy oferują kompleksową opiekę na światowym poziomie w zakresie: leczenia kołatania serca, EKG serca, USG serca, echo serca i holterów EKG - przedstawia placówkę Kajetan Maćkowiak - współwłaściciel.

W ostatnim czasie zaprezentowana została druga lokalizacja centrum medycznego, które zlokalizowane zostało na wrocławskich Swojczycach. Sports Medic Swojczyce w Galerii Swoja Olimpia oferuje kompleksowe usługi medyczne: badania specjalistyczne, badania okresowe, zabiegi chirurgiczne i wiele innych. Już niebawem Sports Medic będzie dysponować również w pełni profesjonalną i wyposażoną salą operacyjną (ul. Dąbrowskiego we Wrocławiu).

Dodaj komentarz

Komentarze (0)