komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 21 września 2020

Jonasza, Mateusza

Bonusowe bilety w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

poniedziałek, 16.9.2019 15:00 , komentarze: 0 , odsłony: 445
kategorie artykułu:

Dostawca aplikacji mobilnej mPay organizuje akcję w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Na jej uczestników czekają bonusowe środki, które mogą przeznaczyć na zakup biletów komunikacji miejskiej.

System mPay to jeden z oficjalnych kanałów sprzedaży biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu, które są dostępne w darmowej aplikacji na telefony komórkowe. Firma aktywnie uczestniczy też w obchodach tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, organizując akcję „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”. Jej celem jest przypomnienie pasażerom, że bezgotówkowe rozwiązania płatnicze to nie tylko wygoda, ale także sposób na dbanie o środowisko naturalne. Akcja ma ponadto zachęcić kierowców do pozostawienia swoich aut na parkingach i wypróbowania podróży środkami komunikacji miejskiej.

Zasady akcji „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”

Każdy, kto pomiędzy 16 a 22 września 2019 r. dołączy do mPay, będzie mógł skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego: „EKO2019”. Wpisanie go w aplikacji mobilnej podczas rejestracji pozwoli na otrzymanie zasilenia elektronicznej portmonetki mPay o wartości 5 zł. Uzyskane w ten sposób środki będzie można przeznaczyć na zakup biletów komunikacji miejskiej. komunikacji miejskiej.

„Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej” jest oficjalną akcją zarejestrowną na stronie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, dostępnej pod adresem www.mobilityweek.eu. Dodatkowe informacje na temat aplikacji mobilnej oraz regulamin akcji można znaleźć na stronie internetowej mPay.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest uruchomienie w telefonie przeglądarki internetowej i wpisanie w niej adresu app.mpay.pl.

 

Wasze komentarze

sobota, 19.9.2020 19:29
piątek, 18.9.2020 11:11
czwartek, 17.9.2020 13:33
wtorek, 15.9.2020 14:32
poniedziałek, 14.9.2020 22:05
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki