komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 18 listopada 2019

Romana, Klaudyny

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci w CH Auchan Bielany

wtorek, 5.11.2019 09:13 , komentarze: 0 , odsłony: 244
kategorie artykułu:

Skąd się biorą pieniądze? Oczywiście, że z bankomatu! Już 9 listopada goście Centrum Handlowego Auchan Bielany zobaczą historię najbardziej przedsiębiorczych, wrocławskich krasnoludków, które postanowiły stworzyć bankomat. Przedstawienie przeniesie maluchy do kukiełkowego świata krasnali, który rządzi się własnymi prawami. Wstęp bezpłatny!

Spektakl dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bielany przybliży widzom historię krasnoludków, które wpadły na pomysł stworzenia… bankomatu! Choć do niedawna małe stworki nie potrzebowały pieniędzy, to ciekawość świata wygrała i bohaterowie chcą zgłębić tajemnice nowinek technologicznych. Widzowie dowiedzą się, czym zajmują się wrocławskie krasnale – Prawdziwek, Liczykrupa i Szastacz. Pełna humoru fabuła z pewnością zainteresuje małych widzów. 

Teatrzyk odbywa się w ramach cyklu przedstawień dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bielany, które co miesiąc przybliżają widzom historię i sylwetki wrocławskich krasnali. Każda bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki i humor obecny w przedstawieniach z pewnością trafią w gusta dzieci! 

Teatrzyk odbędzie się 9 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Wstęp wolny. 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 9 godz temu
sobota, 16.11.2019 12:01
piątek, 15.11.2019 13:18
środa, 13.11.2019 16:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki