komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 10 kwietnia 2020

Michala, Makarego


Aquapark przekazuje obiady dla potrzebujących

niedziela, 22.3.2020 12:05 , komentarze: 0 , odsłony: 476
kategorie artykułu:

 Pracownicy Aquaparku codziennie przygotowują dania obiadowe, które trafiają do ogrzewalni przy ulicy Gajowickiej. W tej sezonowej placówce interwencyjnej każdego dnia schronienie znajduje około 100 osób.

- W tych trudnych dla wszystkich czasach chcemy zrobić coś dobrego dla Wrocławian. Nasi pracownicy, którzy na co dzień przygotowują posiłki dla gości Aquaparku zajęli się przygotowywaniem posiłków dla osób potrzebujących – mówi Paweł Rańda, wiceprezes Wrocławskiego Parku Wodnego. 

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa jest szczególna, ale nie możemy nikogo zostawić w potrzebie. Pracownicy Aquaparku przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności każdego dnia od rana przygotowują jedzenie, które następnie zawożą do placówki.

- Aktualnie w ogrzewalni przy ulicy Gajowickiej mieszka 60 osób, które bardzo chętnie korzystają z przywożonych obiadów – mówi Andrzej Ptak koordynator ogrzewalni św. Brata Alberta.

To nie pierwszy raz kiedy Aquapark włącza się w pomoc osobom potrzebującym. W grudniu na terenie Wrocławskiego Parku Wodnego stanęła społeczna lodówka, która działa na zasadzie foodsharingu. Każdy, kto ma w swojej lodówce nadmiar jedzenia może je włożyć do lodówki społecznej, aby osoby w potrzebie mogły z niego skorzystać. 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 6.4.2020 16:16
poniedziałek, 6.4.2020 13:11
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele