komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 15 lipca 2020

Henryka, Wlodzimierza

Aquapark przekazał środki ochrony dla maturzystów w ramach akcji #bezpiecznamatura

wtorek, 26.5.2020 10:36 , komentarze: 0 , odsłony: 586
kategorie artykułu:

Tegoroczne matury odbędą się w zupełnie innym trybie niż dotychczas – przesunięte o miesiąc i z zachowaniem wyjątkowych środków ostrożności. W środki ochrony osobistej szkoły zostały zaopatrzone przez wrocławski Aquapark.  

Zarząd Wrocławskiego Parku Wodnego postanowił wesprzeć szkoły w tym wyjątkowo trudnym czasie i przekazał 300 półlitrowych pojemników z płynem do dezynfekcji rąk oraz 5000 zapasowych  maseczek jednorazowych dla uczniów i nauczycieli. 

Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu matur wrocławscy uczniowie będą mogli napisać egzamin dojrzałości w bezpiecznych warunkach. 

25 maja, dokładnie dwa tygodnie przed pierwszą maturą, bus zaopatrzony po brzegi środkami ochrony osobistej wyruszył spod Aquaparku do Centrum Kształcenia Ustawicznego, aby przekazać środki ochrony dla wrocławskich uczniów i nauczycieli. 

Na ręce Dyrektor Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych - Pani Ewie Szczęch z Departamentu Edukacji we Wrocławiu przekazaliśmy 300 butelek z płynem do dezynfekcji rąk i 5000 maseczek jednorazowych dla szkół ponadpodstawowych. 

- Cieszymy się, że w ramach akcji #bezpiecznamatura możemy przekazać materiały, które zabezpieczą tegorocznych maturzystów. Wielkie podziękowania kierujemy również dla Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu i Pani Dyrektor Monice Kaczkowskiej za pomoc w dystrybucji materiałów do placówek edukacyjnych. Wszyscy trzymamy kciuki za wrocławskich maturzystów – mówi Aneta Rawecka, dyrektor marketingu w Aquaparku Wrocław. 

W tym roku we Wrocławiu do matury podejdzie ponad 6000 uczniów. 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 13.7.2020 11:52
czwartek, 9.7.2020 10:42
poniedziałek, 6.7.2020 13:35
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki