komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 16 października 2019

Gawla, Ambrozego

4 dzień wyścigowy na Partynicach za nami (FOTO)

poniedziałek, 10.6.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 318
kategorie artykułu:

Ponad pięć tysięcy widzów odwiedziło dzisiaj Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice. O godzinie 10:00 rozpoczął się Piknik Olimpijski, natomiast od godz.14:00 na torze pojawiły się konie wyścigowe, które rywalizowały w sześciu gonitwach na dystansach płaskich. Jeźdźcy dostarczyli zgromadzonej publiczności końską dawkę emocji, obserwowaliśmy fantastyczną walkę na dystansie, rozgrzewające do czerwoności finisze oraz kilka zaskakujących rozstrzygnięć.

Klacz Una Emocion (Konrad Brygier) dość łatwo pokonała rywali i sięgnęła po zwycięstwo w gonitwie otwierającej mityng. Na drugiej pozycji przybiegła Uwertura (Patrycja Kłóś), a trzecia była Travilla (Joanna Rychlak). Zawiodła faworyzowana Frozen Bronze (Jan Kołakowski), która kończyła wyścig dopiero na czwartym miejscu. Zwycięską klacz trenuje Małgorzata Kryszyłowicz.

Gonitwę eksterierową dla klaczy arabskich wygrała jedna z faworytek Piękna Panna (Karolina Dynarowska). Drugie miejsce obroniła El Rosill (Patrycja Kłóś), do której w końcówce mocno zbliżyła się finiszująca polem Wiosenna Róża (Victor Popov). Zwyciężczynię trenuje Małgorzata Kryszyłowicz.
W gonitwie sprinterskiej stawkę poprowadził Freddyisready (Cornelia Fraisl), w połowie finiszowej prostej dość łatwo wyprzedziła go Dazeekha (Konrad Brygier). Mocnym finiszem w swoim stylu na trzecie miejsce wskoczył Nider (Dmitry Petryakov). Zwycięską Dazeekhę trenuje Monika Krzyśków.

Ze zgrupowanej stawki trzyletnich arabów na finiszowej prostej do przodu wysunął się Echtor (Natalia Hendzel), którego w samym celowniku o nos wyprzedził Sahib Al Jalala (Kamila Maryniak). Na trzecie miejsce z dalszej pozycji finiszował Pablo (Cornelia Fraisl). Trenerem zwycięzcy jest Michał Romanowski.

W niesamowitej walce, jaką szóstka trzylatków stoczyła na finiszowych metrach, ostatnie słowo należało do Bertrimonta (Victor Popov). Tuż za nim w niewielkich odstępach (½ - szyja - ½ - ½ - nos) przybiegły Old Navy (Petro Nakoniechnyi) i King Age of Jape (Natalia Hendzel) oraz pozostała trójka. Zwycięzcę trenuje Emil Zahariev.

Ostatnim zwycięzcą dnia został niespodziewanie Unkas (Martyna Sommer), który niemal od początku prowadził i chociaż na finiszowej prostej naciskała go Sini (Konrad Brygier), nie pozwolił odebrać sobie pierwszego miejsca; na trzecie finiszował Dabadiyan (Patrycja Kłóś). Trenerem zwycięzcy jest Tadeusz Dębowski.

Na następny dzień wyścigowy "Lato na wyścigach" w niedzielę 23 czerwca od godz. 14:15, wstęp wolny.

Fot. Agata Władyczka

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.10.2019 10:42
niedziela, 13.10.2019 12:26
poniedziałek, 30.9.2019 10:47
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki