komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 17 stycznia 2019

Antoniego, Rościsława

32-latka posiadała ponad 60 porcji amfetaminy

piątek, 11.1.2019 11:00 , komentarze: 1 , odsłony: 608
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań, po tym jak weszli w posiadanie informacji o znajdujących się tam osobach, mogących posiadać narkotyki. Dalsze działania funkcjonariuszy skutkowały zatrzymaniem 32-latki, która posiadała ponad 60 porcji amfetaminy. Kobieta została trafiła do policyjnego aresztu, a teraz śledczy sprawdzają skąd miała środki odurzające i na jaką skalę zajmowała się ich rozprowadzaniem. Grozi jej może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny z Komisariatu Policji Wrocław - Fabryczna, po otrzymaniu informacji o osobach, które w jednym z mieszkań, mogą posiadać środki odurzające, od razu skierował na miejsce patrol.

Interweniujący w mieszkaniu policjanci, po wstępnych czynnościach i rozmowie z przebywającymi tam osobami, zatrzymali jedną z nich. 32-letnia kobieta posiadała ponad 60 porcji narkotyków. Sprawdzenia potwierdziły, że jest to amfetamina.

Zatrzymana trafiła prosto do policyjnego aresztu, a o jej dalszym losie będzie decydował teraz sąd. Funkcjonariusze wyjaśniają obecnie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. skąd miała środki odurzające i na jaką skalę zajmowała się ich rozprowadzaniem. Grozi jej może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

60 porcji to jakieś 10 - 12gram brawo wy
sobota, 12.01.2019 20:09 autor: Bronee

niedziela, 13.1.2019 10:13
1
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Sklep AZE
Teagle
New-House
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
monitoring GPS
Kserokopiarki
Praca na GoWork
Praca na GoWork