komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 15 sierpnia 2020

Napoleona, Stelii

30-latek przechowywał w mieszkaniu tysiąc porcji amfetaminy

czwartek, 16.5.2019 12:30 , komentarze: 0 , odsłony: 823
kategorie artykułu:

Wrocławscy funkcjonariusze, kilka dni temu zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Ujęcie mężczyzny i zabezpieczenie środków odurzających poprzedzone było wielogodzinną żmudą pracą operacyjną policjantów. Kryminalni zajmujący się na co dzień przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu, podczas przeszukania jego mieszkania, ujawnili ponad 1000 porcji handlowych amfetaminy. Nie trafi ona teraz na rynek, a mężczyzna za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, odpowie przed sądem.

Policjanci niejednokrotnie prowadząc sprawę dotyczącą jednego przestępstwa, trafiają na ślad popełnienia innego czynu zabronionego. Taka właśnie sytuacja miała miejsce kilka dni temu na wrocławskim Rakowcu. Funkcjonariusze realizując czynności operacyjne dotyczące uszkodzenia ciała, trafili na ślad dużej ilości narkotyków. Uzyskali więcej informacji, co zakończyło się zatrzymaniem wielokrotnie notowanego 30-latka z Wrocławia.

Funkcjonariusze prowadząc czynność przeszukania w mieszkaniu mężczyzny, ujawnili worek z białym proszkiem. Kiedy policyjni specjaliści przetestowali substancję, okazało się, że jest to amfetamina. Dodatkowo w niemałej ilości ponad 1000 porcji handlowych. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Dzięki materiałom dowodowym uzyskanym przez prowadzących sprawę policjantów, prokurator zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego.

Za swój czyn mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć teraz przed sądem. Z racji tego, że ilość narkotyków które ujawniono była znaczna, wrocławianin może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

wczoraj, 18 godz temu
czwartek, 13.8.2020 16:15
czwartek, 13.8.2020 09:20
wtorek, 11.8.2020 12:14
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki