komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

20 wykonawców zagra na 3-Majówce! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

sobota, 18.4.2015 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 4699
kategorie artykułu:

Światowej sławy reżyser i muzyk, twórca kultowych filmów "Czas Cyganów", "Arizona Dream", "Underground", czy "Czarny kot, biały kot", lider legendarnego bałkańskiego zespołu THE NO SMOKING ORCHESTRA wystąpi we Wrocławiu!

Koncert EMIR KUSTURICA & THE NO SMOKING ORCHESTRA odbędzie się 2 maja podczas największego wrocławskiego festiwalu rockowego 3 - Majówka 2015.

Dzień wcześniej, 1 maja, Emir Kusturica, który jest również gitarzystą, będzie gościem, odbywającego się od 12 lat we Wrocławiu Gitarowego Rekordu Guinnessa.

Tradycyjna już, 3-Majówka we Wrocławiu, rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Swój udział w 3-Majówce, oprócz Emira Kusturicy, potwierdziły już najlepsze polskie zespoły:

Na 2 scenach - na Pergoli oraz w Hali Stulecia,  2 i 3 maja zagrają m.in. PIDŻAMA PORNO, KULT, HEY, COMA, ILLUSION, LUXTORPEDA, LAO CHE, HAPPYSAD, ŁĄKI ŁAN, NATALIA PRZYBYSZ, FISZ EMADE TWORZYWO, MELA KOTELUK, BOKKA, CURLY HEADS i XXANAXX.

KONKURS!

Dla Czytelników Doba.pl mamy dwa podwójne (jedno podwójne na 2 maja i jedno podwójne na 3 maja) zaproszenia na 3-Majówkę.

Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: Kto zagrał pierwszoplanową rolę męską w pierwszym anglojęzycznym filmie Emira Kusturicy?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 20 kwietnia do godz. 10.

Maila o tytule 3-Majówka, wraz z prawidłową odpowiedzią, swoim imieniem i nazwiskiem, adresem i numerem telefonu wysyłajcie na adres wroclaw@doba.pl.

W mailu prosimy o zaznaczenie, który dzień 3-Majówki wybieracie -  2 czy 3 maja.

--------------------------------

Podwójne zaproszenia na 3-Majówkę otrzymują: Justyna Białobrzycka (na 2 maja) i Wioletta Jachna (na 3 maja).

Gratulujemy!

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.10.2019 09:24
poniedziałek, 7.10.2019 11:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele