komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 16 lipca 2018

Mariki, Benity

Dzisiaj na tych ulicach policja kontroluje prędkość

piątek, 13.7.2018 13:08 , komentarze: 1 , odsłony: 1498
kategorie artykułu:

Policjanci w codziennej służbie realizują wiele różnego rodzaju zadań na drogach Wrocławia i powiatu wrocławskiego, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa pieszym, a także użytkownikom jednośladów i pojazdów silnikowych. Działania funkcjonariuszy wpływają też na ilość wypadków i kolizji, których jak wiemy, niejednokrotnie główną przyczyną bywa nadmierna prędkość. Dziś policjantów kontrolujących jak szybko jeżdżą kierowcy i czy robią to zgodnie z przepisami spotkamy m.in. na ...

ulicach: Awicenny, Granicznej, Osi Grunwaldzkiej, Kochanowskiego, Sobieskiego, Powstańców Śląskich, Na Ostatnim Groszu, Mickiewicza, Armii Krajowej, Alei Śląskiej, Królewieckiej, Lotniczej, Grabiszyńskiej Pilczyckiej oraz Kosmonautów.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu kontrole pomiaru prędkości realizować będą też w takich miejscowościach jak: Zacharzyce, Jeszkowice, Wojnarowice, Mirosławice, Pełcznica, Szczodre oraz Mirków.

Na drogach spotkamy też funkcjonariuszy pełniących służbę w radiowozach, które wyposażone są w wideorejestratory. Policjanci w takich właśnie autach działać będą m.in. na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, obwodnicy Leśnicy oraz na drogach krajowych nr  S8, 94 i 98.

Mundurowi podczas kontroli sprawdzą także trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, obowiązkowe wyposażenie, a także wymagane do kierowania dokumenty.

Działaniami objęci zostaną wszyscy użytkownicy pojazdów, a ich celem nadrzędnym jest zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz kierowcom. Tego typu kontrole zmierzające też w konsekwencji do ograniczenia ilości wypadków i kolizji, będą cyklicznie realizowane przez policjantów.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Po co informujecie gdzie będą się odbywały pomiary? Jak jeden...
poniedziałek, 18.06.2018 15:01 autor: Gość
piątek, 13.7.2018 13:15
poniedziałek, 9.7.2018 11:59
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
biura do wynajęcia