komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 11 grudnia 2018

Damazego, Waldemara

[ZDJĘCIA] Mikołaj na Stadionie Wrocław

czwartek, 6.12.2018 17:55 , komentarze: 0 , odsłony: 173
kategorie artykułu:

Zabawa z Mikołajem zaczęła się o godz. 14.00 w Arenie Gigantów, która na czas zimy zamieniła się w Wioskę Elfów i Świętego Mikołaja. Dzieci i rodzice mogli korzystać z wielu atrakcji i animacji, mogli też poszaleć na dmuchańcach.  

Po zabawach w Arenie Gigantów, odwiedzający przenosili się do Strefy VIP Stadionu. Tam można było spróbować swoich sił podczas warsztatów modelarskich z Kolejkowem. Sportowych emocji dostarczała Akademia Piłkarska Śląska Wrocław, która zorganizowała gry i zawody sprawnościowe. Wielkim zainteresowaniem najmłodszych cieszyła się też zagroda kucyków z WTWK Partynice. Mikołajki były też okazją do zwiedzenia Stadionu z przewodnikiem w towarzystwie Orła Ślązaka. Miłośnicy adrenaliny mogli też wykonywać skoki na linie Dream Jump z dachu obiektu, który cały wieczór był oświetlony na czerwono. 

Wielką niespodzianką dla fanów piłki nożnej była wizyta Piotra Celebana, kapitana drużyny WKS Śląsk, który wraz z synem odwiedził Stadion. Zabawa zakończyła się o godz. 20.00. Mikołaj już zapowiedział, że odwiedzi Stadion za rok!

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
niedziela, 9.12.2018 11:03
niedziela, 9.12.2018 10:40
Sklep AZE
Teagle
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
New-House
monitoring GPS
Kserokopiarki
cz??ci Samsung
biura do wynaj?cia
Wypo?yczalnia osuszaczy
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele