komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 16 listopada 2018

Gertrudy, Edmunda

[ZDJĘCIA] Kierowca samochodu dostwaczego z dużą prędkością potrącił pieszego

sobota, 16.6.2018 17:56 , komentarze: 1 , odsłony: 2629
kategorie artykułu:

W sobotę 16 czerwca około godziny 16:30 na ulicy Żmigrodzkiej we Wrocławiu doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu dostawczego potrącił osobę pieszą. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Dwa zespoły pogotowia ratunkowego prowadziły akcję ratowniczą, poważnie rannego mężczyznę przewieziono do szpitala, jednak jego stan jest ciężki. Na miejscu pracowała również policja, która teraz ma za zadanie ustalić jak doszło do tego zdarzenia. Jak wynika z ustaleń policji  pieszy poruszał się po odcinku drogi wyłączonym z ruchu. 

- Zjeżdżający z obwodnicy kierowca samochodu dostawczego w stronę ulicy Żmigrodzkiej najechał na odcinek drogi wyłączony z ruchu, tym samym potrącając mężczyznę, który się tam znajdował. Prawdopodobnie była to osoba bezdomna. Jest to sytuacja, w której kierowca nie powinien najeżdżać na ten odcinek drogi, ani ta osoba nie powinna się tam znajdować. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca mógł zasnąć. Osoba poszkodowana w stanie poważnym została przetransportowana do szpitala - mówi dla Doba.pl kom. Kamil Rynkiewicz z sekcji prasowej KWP Wrocław.

 

Wasze komentarze


środa, 14.11.2018 11:41
4
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sklep AZE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kserokopiarki
monitoring GPS
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wypożyczalnia osuszaczy
części Samsung
New-House
Teagle
biura do wynajęcia