komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 21 września 2018

Jonasza, Mateusza

[ZDJĘCIA] Kierowca samochodu dostwaczego z dużą prędkością potrącił pieszego

sobota, 16.6.2018 17:56 , komentarze: 1 , odsłony: 2489
kategorie artykułu:

W sobotę 16 czerwca około godziny 16:30 na ulicy Żmigrodzkiej we Wrocławiu doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu dostawczego potrącił osobę pieszą. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Dwa zespoły pogotowia ratunkowego prowadziły akcję ratowniczą, poważnie rannego mężczyznę przewieziono do szpitala, jednak jego stan jest ciężki. Na miejscu pracowała również policja, która teraz ma za zadanie ustalić jak doszło do tego zdarzenia. Jak wynika z ustaleń policji  pieszy poruszał się po odcinku drogi wyłączonym z ruchu. 

- Zjeżdżający z obwodnicy kierowca samochodu dostawczego w stronę ulicy Żmigrodzkiej najechał na odcinek drogi wyłączony z ruchu, tym samym potrącając mężczyznę, który się tam znajdował. Prawdopodobnie była to osoba bezdomna. Jest to sytuacja, w której kierowca nie powinien najeżdżać na ten odcinek drogi, ani ta osoba nie powinna się tam znajdować. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca mógł zasnąć. Osoba poszkodowana w stanie poważnym została przetransportowana do szpitala - mówi dla Doba.pl kom. Kamil Rynkiewicz z sekcji prasowej KWP Wrocław.

 

Wasze komentarze

wtorek, 18.9.2018 08:00
1
poniedziałek, 17.9.2018 08:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
monitoring GPS
Sklep AZE
Wypożyczalnia osuszaczy
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
części Samsung
biura do wynajęcia
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork