komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl

sobota, 29 stycznia 2022

Zdzisława, Franciszka

Prawda o seksie w II Rzeczpospolitej wychodzi na jaw!

czwartek, 7.5.2015 12:36 , komentarze: 0 , odsłony: 2433
kategorie artykułu:

Przedwojenna Polska, jakiej nie znacie

Feministki żądają prawa do „całego życia”. Sklepikarze handlują kondomami z wypustkami, które wynalazł polski Żyd z Konina. Krakowski lekarz odkrywa kobiecy orgazm na wiele lat przed Amerykanami. W szkole jawnie odbywają się lekcje edukacji seksualnej i handel erotycznymi pocztówkami. Polki przyznają, że fantazjują o seksie z Murzynami, a Polacy – o intymnych spotkaniach z Żydówkami. Politycy i publicyści dyskutują o związkach partnerskich i legalizacji poligamii.

Zachowawcze środowiska grzmią, że Polska znajduje się na krawędzi moralnej zagłady: tysiące gimnazjalistów oddają się męskiej prostytucji a pedofilia uchodzi w mieszczańskich domach za formę zabawy z dziećmi.  W samej Warszawie przeprowadza się 20 000 aborcji rocznie. Konserwatyści udają jednak, że problem nie istnieje. Pod ich naciskiem przestępczość seksualna jest ignorowana a Polki pragnące wyzwolenia są wyzywane od wariatek i nazywane histeryczkami.

Jest rok 1930. Kraj nieskazitelnych dżentelmenów, niewinnych dam i patriotów, to w rzeczywistości ojczyzna pierwszej rewolucji seksualnej. 

Nowa książka bestsellerowego autora – Kamila Janickiego – odmalowuje wielkie zderzenie światopoglądów i spór obyczajowy, który podzielił przedwojenną Polskę. Jeśli myślałeś, że gender, małżeństwa homoseksualne, walka o prawa kobiet, legalność prostytucji, i tolerancję wobec każdego rodzaju miłości to tematy XXI wieku, sprawdź jak bardzo się myliłeś.

Lektura tylko dla odważnych. I tylko dla dorosłych.

"Epoka hipokryzji..."  w księgarniach już 14 maja.

*******

Kamil Janicki  – historyk, publicysta i pisarz. Autor książek sprzedanych w łącznym nakładzie ponad 80 000 egzemplarzy. Jako publicysta współpracuje regularnie między innymi z “Newsweekiem Historia” i “Faktem Historia”. Jest redaktorem naczelnym największego polskiego portalu historycznego – “Ciekawostek historycznych”. Jego artykuły ukazywały się również na łamach wielu innych tytułów, od “Gazety Wyborczej” po “Świat Wiedzy”. Częsty gość mediów i komentator wydarzeń związanych z historią.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 24.12.2018 20:58
poniedziałek, 26.11.2018 21:40
poniedziałek, 26.11.2018 21:06
czwartek, 2.8.2018 03:05
czwartek, 2.8.2018 02:27