komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl

sobota, 29 stycznia 2022

Zdzisława, Franciszka

„Jesteście już tylko niewolnikami!”

wtorek, 28.4.2015 13:17 , komentarze: 0 , odsłony: 3914
kategorie artykułu:

Kandydat na prezydenta RP, Janusz Korwin-Mikke odwiedził Kłodzko. Eurodeputowany i założyciel partii KorWiN spotkał się z mieszkańcami w Rynku. Wcześniej, w ramach kampanii wyborczej pojawił się także w Świdnicy, Wałbrzychu i Szczawnie-Zdroju.

- Wybór czy PO czy PiS - to nie ma żadnej różnicy. Obydwaj panowie czy Duda czy Komorowski wywodzą się z Unii Wolności, tylko Komorowski tego nie udaje, natomiast pan Duda ukrywa to, udaje i kłamie na potęgę. Jedynym wyborem są prawicowi. Jest ich w tej chwili kilku i po raz pierwszy nie jestem sam. Do tej pory byłem jedynym kandydatem prawicowym, a teraz jest 5 takich kandydatów – mówił podczas spotkania Janusz Korwin-Mikke Wszystko co ja mówię jest oczywiste, ale od 100 lat rządzi nami tzw. hołota i ludzie, którzy są lewicą, a ta, jak sama nazwa wskazuje, nie może rządzić. Rządzić może prawica – prawa, prawda, poprawna. Z samej nazwy wynika, że lewica, czyli ci, co robią na lewo, mają dwie lewe ręce i nie mogą rządzić, no ale rządzą.

Podczas spotkania z potencjalnymi wyborcami kandydat skrajnej prawicy mówił m.in. o przywróceniu kary śmierci, stworzeniu silnej, 100-tysięcznej armii oraz konieczności zmiany obecnego ustroju.

- Musimy radykalnie zmienić ustrój, bo jak będziemy tak dalej działali, to za parę lat przyjdą muzułmanie i tyle, bo w porównaniu z tym, co się dzieje w Unii to są normalni ludzie. Oni wiedzą, że jest różnica między mężczyzną a kobietą i oni wygrają. Unia Europejska każe nam młodych mężczyzn oduczać agresji, a oni są normalnymi ludźmi i uczą swoich ludzi agresji, że mężczyzna ma się bić. Jeżeli nie odwrócimy tego wszystkiego i nie wrócimy do tego co było zanim przyszła „czerwona hołota”, to po prostu przyjdą muzułmanie i będą tu rządzić, a ja na to nie mam ochoty. Nie ukrywam, że jak przyjdą muzułmanie to będzie lepiej niż pod okupacją Unii Europejskiej – zaznaczał lider prawicy - Wolę żebyśmy sami zrobili to, co trzeba, nie czekając na muzułmanów. W krajach europejskich na 1 rodzinę przypada średnio 1,2 lub 1,3 dziecka, co znaczy, że za jedno pokolenie, czyli 25 lat, będzie nas prawie o połowę mniej. W krajach muzułmańskich jest 8 dzieci na rodzinę. Proszę policzyć, jak to będzie wyglądało. We Francji nie tylko rodzi się ich tyle, ale jeszcze dochodzi imigracja legalna czy nielegalna. Oprócz tego rocznie 50 tysięcy Francuzów przechodzi na islam. Po prostu umieramy, rozumiecie? Populacja się nie rozwija.

Kandydat na urząd prezydenta nie stronił także od ostrych ocen, a ustrój, w którym obecnie żyjemy nazywał „ustrojem niewolniczym”.

- Nas, ludzi, którzy pracują, karze się podatkiem dochodowym za to, że pracujemy. Ten, kto nie pracuje, to nie płaci i jeszcze nagradza się go zasiłkiem dla bezrobotnych. Jak taki ustrój może działać? W Unii Europejskiej jest wszystko odwrotnie niż się dzieje. Ludzie nie mają dzieci, bo po co? Dawniej ludzie mieli dzieci, no bo ktoś na starość musiał ich utrzymać, nie? Ludzie bogaci sobie odkładali a biedni, proletariusze mieli 5-6 dzieci, no a jak się ma 5-6 dzieci to co to za problem utrzymać na starość dwoje rodziców. Trzeba było te dzieci tylko dobrze wychować, dobrze je traktować, żeby się później nie zemściły na rodzicach i trzeba było dać im dobry fach, wykształcenie. Rodzice to robili. Dzisiaj dzieci nie należą do rodziców, tylko do państwa. W ustroju niewolniczym, w jakim teraz żyjemy, który wprowadziła ta „czerwona hołota”, dzieci należą do państwa, więc po mieć dziecko? Na starość będzie przecież emerytura. W ustroju niewolniczym jest zasada, że właściciel niewolnika ma obowiązek utrzymać go do końca życia. To właśnie jedna z bardzo ważnych cech tego ustroju, bo w ustroju ludzi wolnych ludzie utrzymywali się sami, bądź utrzymywały ich dzieci. W ustroju niewolniczym utrzymuje ich właściciel, który jest także właścicielem dzieci tych niewolników. Jeśli ja mam sukę i suka ma szczeniaki to kto decyduje o tym, czy je zaszczepić, suka czy właściciel? Właściciel. A jak wy macie dzieci to kto decyduje czy je zaszczepić, wy czy wasz właściciel? Wasz właściciel! Jesteście już tylko niewolnikami! Jak nie wierzycie, to spróbujcie dać dziecku klapsa, a przekonacie się, że naruszyliście tyłek własności państwowej i idziecie siedzieć, bo dziecko jest państwową własnością. Państwo może wam je zabrać w każdej chwili, oddać do rodziny zastępczej, domu dziecka, bo jest za chude, za grube, bo się źle uczy... - mówił Korwin-Mikke - Ostatnio nawet doszło do tego, że nie możemy decydować, w jakim wielu pójdą do szkoły. Nawet tego nie wolno niewolnikowi. Kiedyś Europa była państwem ludzi wolnych, my wolni ludzie, wolni europejczycy podbiliśmy cały świat. Dzisiaj jesteśmy tylko niewolnikami. Kiedyś kolonizowaliśmy cały świat, dzisiaj przyjeżdżają inni i nas kolonizują prosto i zwyczajnie, bo ich kultura jest wyższa niż nasza.

 

 

I tura wyborów prezydenckich już 10 maja. Druga zaplanowana jest na 24 maja. O fotel prezydenta Polski walczyć będzie 11 kandydatów. Najwięskzym poparciem według sondażu zamieszczonego na stronie  ewybory.eu cieszy się Bronisław Komorowski (PO)- 44,2, druga lokata należy doAndrzeja Dudy (PiS)- 27,8. Trzecie miejsce w wyścigu to Paweł Kukiz (Bezpartyjni Samorządowcy)- 6.1. Janusz Korwin-Mikke wyprzedza Magdaleną Ogórek (SLD)- 4,1 i zdobywa na chwilę obecną 4,4 poparcia.

 

 

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

poniedziałek, 24.12.2018 20:58
poniedziałek, 26.11.2018 21:40
poniedziałek, 26.11.2018 21:06
czwartek, 2.8.2018 03:05
czwartek, 2.8.2018 02:27