komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 19 lipca 2018

Wincentego, Wodzislawa

Najliczniej odwiedzana wystawa świata we Wrocławiu! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

poniedziałek, 21.9.2015 12:12 , komentarze: 0 , odsłony: 8973
kategorie artykułu:

BODY WORLDS - najliczniej odwiedzana wystawa świata tylko przez 3 miesiące we Wrocławiu!

Już od 26 września do 24 grudnia 2015 roku w C.H. Magnolia Park, będzie można oglądać, po raz pierwszy w Polsce, oryginalną wystawę wynalazcy plastynacji dr Gunthera von Hagens z cyklu BODY WORLDS & The Cycle of Life.

Jest to pierwsza publiczna wystawa dotycząca anatomii człowieka, którą miało okazję podziwiać już ponad 40 milionów odwiedzających w 90 miastach w Europie, Azji, Afryce Południowej i Ameryce.

Ekspozycja od 23 lat rozbudza ogromne emocje i zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawia. Do grona zachwyconych widzów należą największe gwiazdy światowego formatu takie jak: Steffi Graf, Jean-Paul Gaultier, Tina Turner, Dustin Hoffman czy Nicole Kidman. To między innymi na tej wystawie rozgrywa się jedna z kluczowych akcji filmu o przygodach Jamesa Bonda - Casino Royale.

BODY WORLDS & The Cycle of Life to jedyna w swoim rodzaju wystawa anatomiczna poświęcona budowie człowieka, pozwalająca na bardzo szczegółowe poznanie ludzkiego organizmu. Wystawa o charakterze edukacyjnympokazuje cykl życia człowieka. Zwiedzający mają możliwość poznania zmian ludzkiego ciała – od poczęcia, poprzez okres niemowlęcy, dzieciństwo, dojrzałość, aż po jesień życia.

Dzięki innowacyjnemu procesowi plastynacji, który został wynaleziony i opatentowany przez dr Gunthera von Hagens, odwiedzający mają możliwość zajrzeć do najskrytszych zakamarków ludzkiego organizmu oraz poznać szczegółowo układy narządów, m.in. kostny, mięśniowy, trawienny, oddechowy, krążenia i nerwowy. 

CENNIK BILETÓW

KONKURS

Dla Czytelników Doba.pl mamy 5 podwójnych wejściówek (ważnych w dniach 01-31.10) na wystawę BODY WORLDS & The Cycle of Life Gunthera von Hagensa w CH. Magnolia Park.

Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: Gdzie w 2006 roku zostało otwarte Plastinarium?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 25 września do godz. 14.00

Maila o tytule BODY WORLDS wraz z prawidłową odpowiedzią, swoim imieniem i nazwiskiem, adresem i numerem telefonu wysyłajcie na adres wroclaw@doba.pl.

-----

Odpowiedź to Guben.

Wygrywają: Modesta Musiał, Tomasz Ramuś, Katarzyna Kołaczyk, Kamila Sawa i Anna Łoś.

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za udział w konkursie.

 

Wasze komentarze

środa, 6.6.2018 12:00
sobota, 12.5.2018 11:59
poniedziałek, 23.4.2018 09:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ