Przyjdź na nasze wydarzenie i zobacz, jak dom wybudować i nie zwariować! Prezentacja domu wzorcowego

niedziela, 16.6.2024 23:15 3487

Kiedy? -> 29.06.2024 sobota
Gdzie? -> Piława Dolna 58-241
O której? -> od 10:00 do 16:00

Kliknij tutaj i zapisz się na wydarzenie

lub zadzwoń 886 293 822

Jak dom wybudować i nie zwariować?

Kojarzysz historię budowy domu twoich znajomych? Minimalnie 2 lata ogromnych zmagań, nieprofesjonalnych fachowców, którzy nawzajem się obarczają winą za nieprawidłowo wykonane etapy, ciągłe opóźnienia, niedotrzymywanie terminów, problemy techniczne i uszkodzenia na działkach. Brak wizji końca budowy i ciągle zmieniające się ceny, które doprowadzają do zawrotu głowy.

A co, jeśli powiemy Ci, że można to zrobić inaczej?

Do 10 tygodni od stanu zero do stanu deweloperskiego. Profesjonalny zespół, który postawi twój dom w całości od fundamentu po dach. Wszystko wykonane przez ludzi, którzy robili to nie jeden raz. Stała cena, która nigdy się nie zmieni ze względu na zakontraktowanie umowy. Reasumując -> przepis na spokojną i szybką budowę bez ukrytych kosztów.

Poznaj TAGA Ecodomy

Za sobą mamy dziesiątki zrealizowanych projektów i dziesiątki zadowolonych rodzin. Jesteśmy twórcami TAGA systemu, który wykorzystuje najnowocześniejsze materiały. Nasz system powstawał od 1990 roku po to, aby dziś był efektywną formą budowy dla polskich rodzin. Nasze rozwiązania mieszczą się w dzisiejszych i przyszłych wymogach Unii Europejskiej odnośnie do emisyjności i ciepłownictwa, dzięki czemu nie musisz się martwić o swoją przyszłość, a twój dom będzie służył twojej rodzinie przez pokolenia. Na potwierdzenie tych słów otrzymasz od nas certyfikat szczelności, który jasno pokazuje, że twój dom będzie ciepły, bezpieczny i komfortowy.

Cieszymy się, że od 34 lat możemy pomagać Wam tworzyć wasze ogniska domowe!

Decyzja jest trudna, ale my ją ułatwimy!

Rozumiemy, że decyzja jest trudna, a innowacje zawsze potrzebują czasu, aby stać się normą. Dlatego zapraszamy Cię, drogi Kliencie, na nasze dni otwarte, na których będziesz mógł na własne oczy zobaczyć, dlaczego uważamy, że nasze rozwiązanie jest najlepszą i najbardziej efektywną formą budowania domów na świecie.

Kiedy? -> 29.06.2024
Gdzie? -> Pilawa Dolna 58-241
O której? -> od 10:00 do 16:00

Zapisz się na to wydarzenie w naszym formularzu kontaktowym lub napisz do nas w wiadomości prywatnej. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego skontaktuj się wcześniej, aby zarezerwować swoje miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu!

Poświęć kawałek swojego czasu, a w zamian my pokażemy Ci ewolucję budownictwa, w której i Ty możesz wziąć udział, tak jak dziesiątki polskich rodzin!