Nowe Osiedle lokali mieszkalnych na ul. Kilara w Dzierżoniowie!

czwartek, 8.2.2024 11:08 10550

Nowe Osiedle lokali mieszkalnych na ul. Kilara w Dzierżoniowie!

Mamy przyjemność poinformować Was o wyjątkowej inwestycji - nowym osiedlu przy ul. Kilara w Dzierżoniowie.

To idealna okazja, by spełnić swoje marzenia o własnym domu w doskonałej lokalizacji.

Projekt nowoczesnych segmentów w zabudowie szeregowej z użytkowym poddaszem i garażem jednostanowiskowym w bryle każdego segmentu oraz dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Ciekawie dobrana kolorystyka i detale na elewacji zapewniają efektowny wygląd. Szare tynki dobrze komponują się z białymi fragmentami i drewnianą okładziną, a nowoczesne lukarny uatrakcyjniają bryłę, zapewniając większą przestronność strefy nocnej na poddaszu.

Wiatrołap z miejscem na szafę oraz siedzisko prowadzi do strefy dziennej, gdzie mieszkańcy mają do dyspozycji ustawny salon z narożną kanapą, część jadalnianą i aneks kuchenny. Przeszklenie z przesuwnym systemem otwierania prowadzi na taras oraz wprowadza do wnętrza wiele naturalnego światła na długie godziny w ciągu dnia. Na przestrzeni tarasu można zaaranżować kącik kawowy lub wygodne siedziska do relaksu. Dopełnieniem programu użytkowego parteru jest łazienka z prysznicem z holu. Wejście do garażu zostało praktycznie zaprojektowane z wiatrołapu.

Prywatna strefa domowników zaprojektowana na poddaszu obejmuje dwa pokoje dla dzieci oraz sypialnię rodziców z prywatną garderobą. W środkowej części strefy nocnej mieści się łazienka z wanną i prysznicem. Przestrzeń została zaprojektowana funkcjonalnie, tak by mieszkańcy mogli cieszyć się pełną wygodą.

DODATKOWO:

Kupując z PZBM macie gwarancję ceny bez ryzyka wpływu poziomu inflacji oraz drastycznego wzrostu cen materiałów budowlanych.

 

Główne informacje:

Lokalizacja: ul. Kilara, Dzierżoniów

Metraż całkowity: 110 m2

Termin oddania: sierpień 2024 roku

 

Co nas wyróżnia:

  • Wyłączny sprzedawca - PZBM z Bielawy, gwarancja profesjonalizmu i solidności.
  • Wysoki standard wykończenia.
  • Funkcjonalne układy pomieszczeń.
  • Przerwy dylatacyjne między budynkami z izolacją.
  • Garaż z dodatkowymi miejscami przed budynkiem.
  • Urocze ogródki od strony południowej z widokiem na pasmo Gór Sowich
  • Droga gminna do samego budynku którą Gmina Dzierżoniów wykona w 2024 roku!

Dostosuj swój dom:

Możliwość zmiany aranżacji wewnętrznych ścian działowych według własnych potrzeb.

Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapisów na listę rezerwacyjną. Będziecie mieli okazję wybrać swoje wymarzone miejsce w naszym osiedlu i dostosować je do swoich potrzeb.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży:

pzbm logoAdres: ul. Wolności 155A, Bielawa

Telefon: 883 592 250

E-mail: sekretariat@pzbm.pl