komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 18 lipca 2018

Erwina, Kamila

„Mine of house” w Starej Kopalni

poniedziałek, 3.8.2015 10:29 , komentarze: 1 , odsłony: 2079
kategorie artykułu:

W minioną sobotę w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopania odbyło się wydarzenie „Mine of house” czyli kopalnia muzyki house. Impreza wystartowała o godzinie 20:00 i  trwała niemal do niedzielnego świtu tj. do godziny 04.00 rano.

Pół tysiąca uczestników (a kolejni jeszcze napływali) przez osiem godzin bawiło się przy najlepszych setach muzyki house granych przez DJ’ów z Londynu, Wrocławia oraz Wałbrzycha.

Londyn reprezentował DJ-ski duet „Blazer and Jeans”, znany prestiżowego, londyńskiego klubu „Ministry of Sound”. Z Wrocławia przybył do Starej Kopalni DJ D’Vision - rezydent klubu „Grey”, wałbrzyskim reprezentantem na imprezie był  DJ Novicky, a cały koncert zakończył DJ Mono.

Gwiazdą wieczoru była Katarzyna Nowicka – NOVIKA wraz z zespołem, która równo o północy wprawiła całą Starą Kopalnię we wspaniałą, chillout’ową atmosferę prezentując najlepsze, house’owe utwory ze swojego dorobku.

Podczas „Mine of house”  każdy z miłośników tego rodzaju muzyki mógł znaleźć coś dla siebie: od typowo klubowych dynamicznych i energetycznych kawałków, po bardziej refleksyjne, koncertowe utwory. 

Stara Kopalnia zaprasza już wkrótce na kolejne odsłony projekty „Mine of Music”!

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 11 godz temu
dzisiaj, 12 godz temu
dzisiaj, 12 godz temu
dzisiaj, 13 godz temu
wtorek, 17.7.2018 14:24
wtorek, 17.7.2018 13:17
wtorek, 17.7.2018 11:44
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
przewozy międzynarodowe piątka bus
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz