[FOTO] Co proponuje nowo otwarte Centrum Rehabilitacyjno-Relaksacyjne w Tomicach?

poniedziałek, 17.4.2023 20:04 8027

Większości z nas Pałac Tomice kojarzy głównie z działającym tam Domem Seniora. Niewielu ma świadomość, że kilkanaście miesięcy temu w tej malowniczej, parkowej okolicy powstała grota solna z niewielkim centrum rehabilitacyjnym, które w ostatnich dniach zostało poszerzone o część kosmetyczno-relaksacyjną.

Jeżeli potrzebujesz zabiegów upiększających, leczniczych, albo chcesz wzmocnić organizm lub po prostu masz ochotę na prozdrowotny relaks - odwiedź koniecznie Centrum Rehabilitacyjno-Relaksacyjne przy Pałacu Tomice.

GROTA SOLNA

Do prozdrowotnych właściwości seansów w grocie solnej nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dodajmy tylko, że pobyt w grocie trwa zazwyczaj 45 minut i może być powtarzany w zależności od upodobań gości. Jeden seans kosztuje 18 zł. Dostępne są również karnety ( 9 seansów płatnych, kolejny gratis).

REHABILITACJA

W zakresie ćwiczeń i zabiegów rehabilitacyjnych można skorzystać m.in. z bieżni runner run, orbiterka cycle home - idealnego dla początkujących, multitronica, czyli 2-kanałowego aparatu do elektroterapii, sonotronica US-2 z głowicą bezobsługową, który jest nowoczesnym aparatem do terapii ultradźwiękami, lampy leczniczej solmed UNO z promiennikiem podczerwieni oraz lasera i aplikatora skanującego. Koszt 1 zabiegu waha się od 11 zł do 15 zł.

 KOSMETOLOGIA i MASAŻE

Całkowitą nowością w tym centrum są zabiegi upiększające na twarz i ciało wykonywane przez Dominikę Wójciak przy użyciu multizadaniowego, specjalistycznego i jedynego na rynku kosmetycznym kombajnu firmy HEBE.

 - Wszystkie zabiegi dobierane są odpowiednio do wieku, stanu skóry i indywidualnych potrzeb klienta – podkreśla Józef, właściciel Centrum Rehabilitacyjno-Relaksacyjnego przy Pałacu Tomice. - Nasi klienci mogą korzystać z dobrodziejstw jakie dają: ultradźwięki, lampa sollux, laser, oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, dermomasaż twarzy i ciała, mezoterapia i mikrodermabrazja, prądy diadynamiczne, fale radiowe, galwanizacja, interferencja, jonoforeza i wiele innych. Zachęcamy również do skorzystania z oferty masaży. Wykonujemy masaże lecznicze, klasyczne i relaksacyjne.

Warto w tym miejscu podkreślić, że w związku z otwarciem obowiązuje cennik promocyjny na wszystkie zabiegi. ZAPYTAJ O KOSZT INTERESUJĄCEGO CIEBIE ZABIEGU – tel. 780 174 633

UMÓW WIZYTĘ w GROCIE SOLNEJ - tel. 607 524 598

lub do godziny 15.00 - 74 830 29 75

 

 Zainteresowanym podajemy dane teleadresowe:

Pałac Tomice

Tomice 2

57-200 Ząbkowice Śląskie