komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

czwartek, 24 maja 2018

Joanny, Zuzanny

Odznaczenia dla pielęgniarek i położnych dzierżoniowskiego szpitala

poniedziałek, 14.5.2018 11:49 , odsłony: 5165
kategorie artykułu:

ODZNACZENIA ZAWODOWE DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH  

NZOZ SZPITLA POWIATOWEGO W DZIERŻONIOWIE SP. Z O.O. 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej dnia 9 maja 2018 r. w sali balowej Zamku Książ w Wałbrzychu odbyła się wyjątkowa uroczystość wręczenia Odznaczeń zawodowych – „ZŁOTY CZEPEK” i „DIAMENTOWY CZEPEK” dla pielęgniarek i położnych miedzy innymi NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o.

„ZŁOTY CZEPEK” to odznaczenie przyznawane pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym, członkom samorządu Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych za wzorową postawę zawodową i społeczną, upowszechnianie zasad etyki zawodowej, za współdziałanie na rzecz integrowania środowiska zawodowego. Odznaczenie to nadawane jest osobom, które przepracowały w zawodzie co najmniej 6 lat i  może być nadawane tylko raz.

„DIAMENTOWY CZEPEK” to odznaczenie przyznawane pielęgniarkom, pielęgniarzom, członkom Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, którzy po 1 stycznia 2017 r. otrzymali Decyzję Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w sprawie ustalenia prawa do świadczenia emerytalnego. Odznaczenie to nadawane jest osobom, które przepracowały w zawodzie co najmniej 30 lat i również może być nadawane tylko raz.

Odznaczenia pielęgniarkom i położnym NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. nadane zostały przez Komisję Nominacyjną na podstawie pozytywnie zaopiniowanego wniosku i przyznane na mocy Uchwały przez Okręgową Radę Pielęgniarek i Położnych w Wałbrzychu.

Na wniosek Pielęgniarki Naczelnej NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. Pani Anny Jarowickiej-Baciejowskiej odznaczenie zawodowe „ZŁOTY CZEPEK” otrzymały: Pani Elżbieta Krawczyk pielęgniarka pracująca na Oddziale Internistycznym oraz Pani Beata Kęsik położna z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Odznaczenie zawodowe „DIAMENTOWY CZEPEK” otrzymały Pani Jolanta Urbańska – Oddział Internistyczny, Pani Regina Kossakowska – Dział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Pani Maria Greczek i Pani Krystyna Jakubowska - Oddział Chirurgiczny, a także Pani Krystyna Juranek, Pani Urszula Walczyna i Pani Jolanta Dziadek.

Zarząd NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. składa serdecznie gratulacje wszystkim odznaczonym Paniom. Jest nam niezmiernie miło, że tak wspaniałe osoby pracują na rzecz dobra pacjentów naszego szpitala. Cieszymy się, że pomimo wielu trudów tego zawodu nadal nie brakuje ludzi z pasją.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Dnia Położnych składamy wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym serdeczne życzenia wytrwałości i cierpliwości w niesieniu pomocy innym.

Tym samym serdecznie dziękujemy wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. za codzienny trud i zaangażowanie, za szczególną wrażliwość i empatię, za profesjonalizm, a przede wszystkim za często niedocenianą ale jakże potrzebną pracę na rzecz drugiego człowieka. 

Z poważaniem

Maciej Smolarz

Prezes Zarządu

NZOZ Szpitala Powiatowego

w Dzierżoniowie Sp. z o.o.

 

 
wczoraj, 22 godz temu
9
wtorek, 22.5.2018 11:30
16
poniedziałek, 21.5.2018 12:55
1
poniedziałek, 21.5.2018 09:31
3
poniedziałek, 21.5.2018 09:47
3
piątek, 18.5.2018 11:30
12
czwartek, 17.5.2018 12:35
4
wtorek, 15.5.2018 13:26
4
poniedziałek, 14.5.2018 12:42
5
niedziela, 13.5.2018 17:00
6
czwartek, 10.5.2018 12:41
5
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Konfekcja Damska
Konfekcja Damska
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
SZKOŁA AUXILIUM
SZKOŁA AUXILIUM
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Podologia Bielawa
Podologia Bielawa
Zakład krawiecki CLAUDIA
Zakład krawiecki CLAUDIA
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Tomograf3D
Tomograf3D
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
CAR-SERVIS
CAR-SERVIS
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Okna Wochnik
Okna Wochnik
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny