niedziela, 27 maja 2018

Augustyna, Juliana

LKS Atom Boxmet Dzierzoniow: kolejne starty na torze za nami

niedziela, 22.4.2018 14:55 , komentarze: 1 , odsłony: 736

Zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów po raz kolejny brały udział w Pucharze Polski na torze kolarskim w Pruszkowie (17-19.04).

Pierwszego dnia zawodów Małgorzata Dąbrowska i Dorota Przęzak zajęły 6 miejsce w sprincie drużynowym.

Kolejny dzień to zmagania w sprincie indywidualnym oraz omnium. W sprinterskich biegach Gosia była 7, Dorota 8, Sara Tonder 12, Wiktoria Zborowska 13, Marianna Kolinko 14. W omnium grupy B z dzierżoniowskiej kolarek najwyżej sklasyfikowane były Dorota Przęzak (3) i Małgosia Dąbrowska (6).

Ostatni dzień zmagań na torze został rozpoczęty od wyścigu indywidualnego na dochodzenie na dystansie 2000 metrów. 9 była Dorota, 16 Małgosia, 20 Marianna, 21 Sara, 22 Wiktoria. Keirin kobiet na 5 miejscu zakończyła Dąbrowska. Ostatnim startem był madison, gdzie para Dąbrowska-Przęzak ukończyły wyścig na 7 pozycji.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów - nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Foto-lab oraz partnerom medialnym : Telewizja Sudecka, Doba.pl, Tygodnik Dzierżoniowski, Wrocławska Gazeta Kolarska, Dzierżoniowski Tygodnik Powiatowy, Słowo Sportowe, naszosie.pl i ZetGold.

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.