komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 22 lipca 2018

Marii, Magdaleny

Nowoczesne badanie wzroku

poniedziałek, 16.4.2018 00:00 , odsłony: 4940
kategorie artykułu:

Salon optyczny GLASS w centrum Dzierżoniowa zaprasza na badanie wzroku w nowej technologii DNEye® Scan. Nowoczesna aparatura medyczna umożliwia wykonanie pomiaru wady wzroku, jaki do tej pory nie był możliwy konwencjonalnymi metodami. Jest to pierwsze tego typu urządzenie na Dolnym Śląsku i zaledwie ósme w Polsce.

Skaner optyczny DNEye® to o wiele więcej, niż komputerowe badanie wzroku – zaawansowana technologia łączy klasyczny pomiar refrakcji z analizą zniekształceń powstających w oku (aberrometria), oceną funkcjonowania akomodacji i wrażliwości na kontrast, oraz mapowaniem krzywizny rogówki (topografia).

Na podstawie otrzymanych wyników wykonywane jest badanie subiektywne z wykorzystaniem elektronicznego foroptera, który dzięki szybkiej zmianie soczewek pozwala pacjentowi na lepszą ocenę komfortowego widzenia. Nowoczesny ekran, z którego pacjent odczytuje znaki wyposażony jest w dodatkowe testy do oceny widzenia obuocznego, wrażliwości na kontrast i dokładnego wyznaczenia wartości i osi astygmatyzmu. Badanie przeprowadza wykwalifikowana optometrystka, czyli specjalistka  w doborze korekcji okularowej i soczewek kontaktowych.

Biorąc pod uwagę wszystkie uzyskane wyniki, jako jedyna firma na lokalnym rynku, GLASS wykonuje indywidualny projekt soczewek okularowych, dostosowanych do potrzeb klienta. Po raz pierwszy możliwe jest, oprócz standardowej korekcji, uwzględnienie dodatkowych czynników wpływających na widzenie: różny astygmatyzm do dali i bliży, zmienne oświetlenie i trudne warunki pogodowe, osłabienie akomodacji i wrażliwości na kontrast, oraz krzywiznę powierzchni oka. Tak zaprojektowana soczewka okularowa zapewnia widzenie, jakie do tej pory nie było możliwe do uzyskania w klasycznej soczewce korekcyjnej.

Jest to szczególnie ważne dla osób z astygmatyzmem oraz noszących okulary progresywne. Przy tak zaawansowanych konstrukcjach szkieł okularowych dokładność pomiarów oraz precyzja wykonania jest kluczowa dla komfortowego i wyraźnego widzenia.

W tym celu po badaniu wykonywany jest również dodatkowy pomiar w wybranych oprawach okularowych za pomocą urządzenia ImpressionIST®, które wykorzystując obraz z kamer z dwóch różnych perspektyw umożliwia najdokładniejszy montaż soczewek na podstawie szeregu parametrów, takich jak: rozstaw źrenic, wysokość montażu, zakrzywienie oprawy, kąt pantoskopowy, odległość soczewki od oka. W tak wykonanych okularach widzenie jest wyraźniejsze i bardziej komfortowe.

Zapraszamy do salonu i gabinetu GLASS – Rynek 32,

czynne codziennie od 10.00 do 18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00.

Telefon: 780 058 717

Facebook: GLASSoptyk

Instagram: glassoptyk

 

 
piątek, 20.7.2018 13:45
14
poniedziałek, 16.7.2018 20:00
9
poniedziałek, 16.7.2018 11:40
13
poniedziałek, 16.7.2018 01:40
15
niedziela, 15.7.2018 12:55
26
sobota, 14.7.2018 21:30
39
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Miral
Miral
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Tomograf3D
Tomograf3D
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Mati Autogaz
Mati Autogaz