komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

sobota, 21 lipca 2018

Daniela, Diany

Międzynarodowy gigant lotniczy rekrutuje w Dzierżoniowie

piątek, 13.4.2018 00:00 , odsłony: 17048
kategorie artykułu:

Międzynarodowy gigant lotniczy rekrutuje w Dzierżoniowie.
Kogo poszukują do pracy?

Co 10 sekund startuje na świecie samolot, którego komponenty wyprodukowano w Dzierżoniowie. Nieprawdopodobne? Nic bardziej mylnego. To w Dzierżoniowie międzynarodowy gigant produkujący silniki lotnicze umiejscowił jeden za swoich zakładów.

 Ale zacznijmy od początku…

Od sprzętu audio po lotnictwo

Czy ktoś jeszcze pamięta poszukiwany w czasach PRL sprzęt muzyczny DIORA? W 1960 roku powstała w Dzierżoniowie narzędziownia tej firmy. Czasy się zmieniły, a dziś w tym samym zakładzie produkowane są równie interesujące produkty – już nie dla amatorów audio, ale za to dla fanów lotnictwa – podzespoły do silników lotniczych.

Od 2007 światowy lider w branży lotniczej, kosmicznej, IT, sprzętu medycznego i wielu innych - firma General Electric - produkuje części do swoich silników właśnie w Dzierżoniowie, w należącym do niego zakładzie UNISON.

Kto może naleźć zatrudnienie w UNISON?

- Nasza firma bardzo dynamicznie rozwija się w Dzierżoniowie. W ostatnich latach zakład podwoił produkcję. Zatrudniamy obecnie 270 osób, ale w związku z ciągłym rozwojem firmy planujemy zwiększyć zatrudnienie – mówi  Katarzyna Żaba, HR Specialist z firmy UNISON.

Czy plany zwiększenia zatrudnienia wiążą się z sezonowym wzrostem popytu?

- Nie, to plany długoterminowe. Nasz zakład ma zapewniony pakiet zamówień na najbliższe kilkadziesiąt lat. Dlatego poszukujemy pracowników na stałe. Szczególnie takich, którzy zechcą związać się z firmą na dłużej – nawet na 30 lat – dodaje Pani Katarzyna.

Na jakie stanowiska poszukujecie Państwo pracowników?

- Najbardziej poszukiwane stanowiska to spawacz i operator CNC.

Absolwenci, czy pracownicy z doświadczeniem?

- Na stanowisku spawacza nie wymagamy uprawnień branżowych. Są one atutem, ale nie warunkiem koniecznym. Wynika to z tego, że charakter tej pracy w naszej firmie jest nieco inny i to my sami przyuczamy kandydatów do zawodu. Nie trzeba też mieć doświadczenia w tym zawodzie, wystarczy smykałka do obróbki metali i oczywiście chęci do pracy.

Firma Unison burzy stereotyp o pracy spawacza. Praca jest czysta, nie jest ciężka, a w klimatyzowanej hali panują komfortowe warunki pracy. Związane jest to ze specyfiką produkcji, która ma miejsce w zakładzie. Lotnictwo jest branżą ciekawą, ale również bardzo odpowiedzialną. Stąd też nacisk na jakość, oraz bezpieczeństwo i higienę pracy.  Firma kieruje ofertę do mężczyzn i oczywiście kobiet. UNISON, jak i całe GE preferuje zasady równości w zatrudnieniu.

- Szukamy osób, które mają przede wszystkim chęci do pracy. Do rekrutacji zapraszamy absolwentów szkół, jak i osoby z doświadczeniem zawodowym szukających stabilnej pracy i dobrych warunków zatrudnienia, bezpośrednio przez firmę UNISON – podsumowuje Katarzyna Żaba.

Firma oferuje nie tylko stabilną pracę i dobre wynagrodzenie, ale również bogaty pakiet socjalny dla  pracowników. Karta multisport, dofinansowanie do posiłków to tylko dwa przykłady tego, co zapewnia pracodawca.

Gdzie mogą zgłosić się kandydaci zainteresowani pracą?

Biuro Unison mieści się w Dzierżoniowie przy ul. Nowowiejskiej 50a.

Kandydaci zainteresowani pracą mogą zostawić swoje CV na portierni przy zakładzie lub przesłać drogą mailowa na adres katarzyna.zaba@ge.com

 

 
wczoraj, 20 godz temu
4
poniedziałek, 16.7.2018 20:00
9
poniedziałek, 16.7.2018 11:40
13
poniedziałek, 16.7.2018 01:40
15
niedziela, 15.7.2018 12:55
26
sobota, 14.7.2018 21:30
39
piątek, 13.7.2018 14:00
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Tomograf3D
Tomograf3D
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Miral
Miral
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Okna Wochnik
Okna Wochnik