komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 20 lipca 2018

Czeslawa, Hieronima

Profesjonalna myjnia ręczna, zaawansowana kosmetyka aut [wideo]

czwartek, 1.1.1970 01:00 , odsłony: 13340
kategorie artykułu:

Profesjonalna myjnia ręczna, zaawansowana kosmetyka aut

Dopieszczamyauta.pl to profesjonalna myjnia ręczna i strefa auto detailingu, który polega na doprowadzeniu auta do nienagannego stanu wizualnego zarówno od strony wnętrza, powłoki lakierniczej oraz wszelkich elementów zewnętrznych jak np. felgi, nadkola, tworzywa sztuczne.

Zaczynając od bezpiecznego mycia dla lakieru, wosków i powłok, polegające na zastosowaniu wieloetapowej technologii mycia przy użyciu specjalnych narzędzi oraz doborze profesjonalnych środków czyszczących najwyższej jakości, staramy się minimalizować prawdopodobieństwo powstawania mikro zarysowań, zmatowień czy utlenienia lakieru. Właśnie to różni nas od zwykłej myjni ręcznej, gdzie niepoprawne mycie i osuszanie lakieru może wyrządzić wiele szkód.

Wykonywane przez nas zabiegi przeprowadzane są na autach nowych jak i tych starszych; rewitalizacja lakieru, zabezpieczenie lakieru powłokami kwarcowymi lub ceramicznymi, zabezpieczenie woskiem naturalnym i syntetycznym. Konserwujemy plastikowe i gumowe elementy karoseryjne, felgi, lampy, czyścimy i zabezpieczamy tapicerkę skórzaną oraz materiałową, na której tworzymy efekt hydrofobowy, czyli skłonność cząsteczek chemicznych do odpychania od siebie wody, co pozwala na dłuższe utrzymanie naszego wnętrza w czystości, a rozlana kawa czy mleko nie będzie stanowiło dla nas zmartwień.

Nasza wiedza jest gwarancją solidnej oraz profesjonalnej usługi, stawiamy na rozwój dlatego wśród Nas są osoby posiadające certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę z zaawansowanego Auto Detailingu.

Dopieszczamyauta.pl to certyfikowane studio, które posiada pełen zakres wiedzy i umiejętności do prawidłowej aplikacji powłok ceramicznych oraz kwarcowych, w tym najbardziej zaawansowanej powłoki ceramicznej na rynku z gwarancją trwałości do 5 lat. Cały proces może trwać nawet kilka dni, w przypadku zaawansowanych powłok ochronnych staramy się przekazać Klientom jak największą wiedzę w późniejszym prawidłowym użytkowaniu. 

Przygotowujemy samochody do sprzedaży oraz na życzenie klienta przeprowadzamy sesje zdjęciowe. Auto detailing to nie tylko „polerowanie” i „pranie”. To głównie żmudny i wieloetapowy proces, którego efekt końcowy zwykle powala na kolana właściciela auta.

Pomysł na stworzenie firmy narodził się w 2015 roku, zwyczajnie, z pasji do motoryzacji.

Z przyjemnością zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego

Car Spa przy ulicy Wrocławskiej 32 w Dzierżoniowe

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Na naszym fanpage dopieszczamyauta.pl znajdziecie aktualne realizacje oraz promocje które będziemy udostępniać co jakiś czas.

Ekipa Dopieszczamyauta.pl

 Zapraszamy!

 
środa, 18.7.2018 10:40
środa, 18.7.2018 10:17
sobota, 14.7.2018 19:00
9
czwartek, 12.7.2018 15:00
6
wtorek, 3.7.2018 11:24
niedziela, 1.7.2018 19:15
5
piątek, 22.6.2018 23:22
6
piątek, 22.6.2018 00:00
Okna Wochnik
Okna Wochnik
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Tomograf3D
Tomograf3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Miral
Miral
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC