komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

poniedziałek, 28 maja 2018

Jaromira, Justa

[FOTO] Najlepsi sportowcy sportów motorowych nagrodzeni

wtorek, 23.1.2018 13:33 , komentarze: 0 , odsłony: 472
kategorie artykułu:

W Zamku Książ odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Dolnego Śląska w Sportach Motorowych, podczas której uhonorowano najlepszych sportowców, działaczy i sympatyków moto-sportu.

Nagrody zostały przyznane w kategoriach powiązanych z różnymi dyscyplinami sportowymi.

W zawodowym sporcie samochodowym wyróżnieni zostali:

Inter Cars Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski:

  • Paweł Krysiak i Paweł Gacek - Mistrzowie Polski w klasie 4F,
  • Szymon Rusin i Paweł Ferdek - Wicemistrzowie Polski w klasie Open 2WD,
  • Jarosław Hryniuk - II Wicemistrz Polski w klasie 4,

zawodnicy startujący za granicą:

  • Grzegorz Grzyb - Wicemistrz Europy Strefy Centralnej FIA w klasie 2, Wicemistrz Słowacji w klasyfikacji generalnej i Wicemistrz Słowacji w klasie 2 
  • Adrian Wronkowski - I miejsce w Rajdowym Pucharze Europy Centralnej FIA w grupie ERT3,

w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski:

  • Rafał Serafinowicz - Mistrz Polski w klasyfikacji grupy N,
  • Jacek Handl - Wicemistrz Polski w klasyfikacji grupy A/PL
  • Marcin Dopierała II Wicemistrz Polski w klasyfikacji grupy A/PL,

w Mistrzostwach Polski Pojazdów Zabytkowych:

  • Krzysztof Dulewicz i Maja Dulewicz - II Wicemistrzowie Polski w Historycznych Rajdach na Regularność w klasie tradycyjnej,
  • Jacek Miller - II Wicemistrz Polski w Historycznych Rajdach na Regularność w klasie sportowej
  • Stanisław Postawka i Anna Postawka - Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Historycznych Rajdach na Regularność w klasie sportowej.


W sporcie kartingowym:

  • Sławomir Murański - I miejsce w Rotax Max Challenge Poland w klasyfikacji generalnej w kat. DD2 Masters, Mistrz Polski w Kartingowych Mistrzostwach Polski Rotax Max w kat. Rotax DD2 Masters,
  • Klub - TMSM Sparta Wrocław - II miejsce w Kartingowych Mistrzostwach Polski w klasyfikacji klubowej generalnej w kat. Rotax DD2 Masters II, Wicemistrz Polski w kat. Rotax DD2 Max w sporcie kartingowym w sezonie 2017.


W sporcie motocyklowym:

  • Mistrzostwa Polski Cross Country: Paweł Szturomski - Mistrz Polski w klasie Senior 1 i Damian Azmin - II Wicemistrz Polski w klasie Junior,

Mistrzostwa Polski Motocross:

  • Automobilklub Głogów - II Wicemistrz Polski w klasyfikacji klubowej w klasie Senior,
  • Karolina Jankowiak - II Wicemistrz Polski Motocross w klasie MX Kobiet i II miejsce w Pucharze Polski Motocross w klasie MX Kobiet,

Mistrzostwa i Puchar Słowacji:

  • Mariusz Kruczek - III miejsce w Alpe Adria Cup 1000 i III miejsce w Pucharze Polski Wyścigach w klasie Rookie 1000,
  • Bartłomiej Cabała - Mistrz Alpe Adria w klasie Senior Supersport/Moto2. 


W sporcie żużlowym:

  • Szymon Woźniak - Mistrz Polski w Indywidualnych Mistrzostwach Polski,
  • Maksym Drabik - Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, Zdobywca Srebrnego Kasku i Drużynowy Mistrz Świata Juniorów,
  • Maciej Janowski - Mistrz The World Games 2017 oraz zdobywca Drużynowego Pucharu Świata,
  • Andzejs Lebedevs - Indywidualny Mistrz Europy,
  • Vaclav Milik - II Indywidualny Wicemistrz Europy,
  • Taia Woffinden - II Indywidualny Wicemistrz Świata, Klub Ekstra Ligi Żużlowej Betard Sparta Wrocław - Drużynowy Wicemistrz Polski Juniorów. 


W amatorskim sporcie samochodowym wyróżnienia otrzymali:

Amatorskie Samochodowe Mistrzostwa Dolnego Śląska SKJS:

  • Grzegorz Papierski i Izabela Papierska - II Wicemistrzowie ASMDŚl Klasa SK1,
  • Grzegorz Trzeciak i Tomasz Szel - Wicemistrzowie ASMDŚl Klasa SK1,
  • Krzysztof Trybus i Daniel Trybus Mistrzowie ASMDŚl Klasa SK1,
  • Piotr Gładysz i Przemysław Pławecki - II Wicemistrzowie ASMDŚl Klasa SK2,
  • Szymon Szyszkowski i Mateusz Chmielewski - Wicemistrzowie ASMDŚl Klasa SK2,
  • Daniel Markiewicz i Cezary Banach - Mistrzowie ASMDŚl Klasa SK2,
  • Mateusz Sznajderski i Michał Majewski - II Wicemistrzowie ASMDŚl Klasa SK3,
  • Przemek Krysztowiak i Jakub Machnikowski - Wicemistrzowie ASMDŚl Klasa SK3,
  • Maciej Zając i Mariusz Zając - Mistrzowie ASMDŚl Klasa SK3,
  • Mateusz Koziarski i Rafał Dziki - II Wicemistrzowie ASMDŚl Klasa SK4,
  • Michał Słupski i Mateusz Siemienkiewicz - Wicemistrzowie ASMDŚl Klasa SK4,
  • Igor Bartołd i Paweł Wiśniewski - Mistrzowie ASMDŚl Klasa SK4,
  • Marcin Zaworski i Łukasz Zaworski - II Wicemistrzowie ASMDŚl Klasa SK5,
  • Maciej Wiatrak i Jarosław Wiatrak - Wicemistrzowie ASMDŚl Klasyfikacji Generalnej i w Klasie SK5,
  • Igor Bartołd i Paweł Wiśniewski ex aequo - Wicemistrzowie ASMDŚl Klasyfikacji Generalnej 
  • Aleksander Terlecki i Bartosz Załużny - Mistrzowie ASMDŚl Klasyfikacji Generalnej i w Klasie SK5. 


W sporcie motocyklowym:

Puchar Polski Trial:

  • Kacper Błaszczyk - III miejsce w Pucharze Polski w klasie Maluch,
  • TMSM Sparta Wrocław - III miejsce w Pucharze Polski Trial w klasyfikacji klubowej i III miejsce w Klubowym Pucharze Polski Cross Country,

Classic Trial:

  • Sebastian Lonycz - III miejsce w Classic Trial 
  • Zbigniew Łubkowski - I miejsce w Classic Trial,

Mistrzostwa Strefy Południowo-Zachodniej Polski Trial:

  • Wojciech Zieliński - II Wicemistrz kl. Weteran,
  • Zbigniew Łubkowski - Wicemistrz kl. Weteran,
  • Krzysztof Paluch - Mistrz kl. Weteran,
  • Miłosz Prościak - II Wicemistrz kl. Junior,
  • Kacper Błaszczyk - Mistrz kl. Junior,
  • Artur Wiktorski - III miejsce w klasie Amator,
  • Tomasz Łaczek - II miejsce w klasie Amator,
  • Piotr Cichoń - I miejsce w klasie Amator,
  • TMSM Sparta - Klubowy Mistrz Strefy Płd -Zach Polski Trial.

Puchar Polski Enduro i Cross Country:

  • Adam Kowalski - II miejsce w Pucharze Polski Enduro w klasie Junior i II miejsce w Pucharze Polski Cross Country w klasie Junior,
  • Adam Kania - II miejsce w Pucharze Polski Enduro w klasie E1 i III miejsce w Pucharze Polski Cross Country w klasie Senior.

PucharPolski Motocross:

  • Grzegorz Jankowiak - III miejsce w Pucharze Polski Motocross w klasie MX Masters
  • Dawid Słaby - III miejsca w Pucharze Polski Motocross w klasie MX2C.

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej - Motocross:

  • Justyna Melech - II Wicemistrz Strefy Polski Zachodniej w klasie MX Kobiet,
  • Dawid Słaby - Wicemistrz Strefy Polski Zachodniej w klasie MX2C 
  • Karolina Jankowiak - Mistrz Strefy Polski Zachodniej w klasie MX Kobiet.

Puchar Polski Cross Country:

  • Marek Kreja - I miejsce w Pucharze Polski Cross Country w klasie Quad Master.

Puchar Polski Wyścigi Motocyklowe:

  • Krzysztof Borys - III miejsce w Pucharze Polski w klasie Open Moto 3.
 

Wasze komentarze

sobota, 26.5.2018 22:40
21
piątek, 25.5.2018 23:25
1
piątek, 25.5.2018 23:24
piątek, 25.5.2018 23:21
2
piątek, 25.5.2018 13:55
4
piątek, 25.5.2018 13:51
1
piątek, 25.5.2018 13:04
1
piątek, 25.5.2018 11:02
8
piątek, 25.5.2018 11:00
piątek, 25.5.2018 09:27
2
piątek, 25.5.2018 09:18
4
czwartek, 24.5.2018 21:59
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
CAR-SERVIS
CAR-SERVIS
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Zakład krawiecki CLAUDIA
Zakład krawiecki CLAUDIA
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Tomograf3D
Tomograf3D
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Podologia Bielawa
Podologia Bielawa
Konfekcja Damska
Konfekcja Damska
SZKOŁA AUXILIUM
SZKOŁA AUXILIUM
Miral
Miral