komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

środa, 18 lipca 2018

Erwina, Kamila

DDZ - PUNCKROCK I POBOCZA

piątek, 15.9.2017 23:58 , komentarze: 12 , odsłony: 6057
kategorie artykułu:

Taki tytuł nosi książka Marka Golińczaka, której promocja odbyła się w piątek 15 września w dzierżoniowskim DOK-u. Na małej scenie wywiad z autorem przeprowadził Rafał Pilśniak i wystąpili w gitarowym duecie Piotr Zarzycki z Piotrem Migatulskim. W sali koncertowej zagrali dla fanów The Stupids i Fate.

 

Wasze komentarze

Mam pytanie, a był ktoś na koncercie FATE i Stupids?...
wtorek, 19.09.2017 22:29 autor: Witek
Nie stupids, powinno byc retards
poniedziałek, 18.09.2017 07:31 autor: Pussy patrol
ręce upadają jak się takie bzdury czyta .
niedziela, 17.09.2017 14:34 autor: melon
Z BRAKU WIEDZY CI OPADAJĄ IGNARANCIE
niedziela, 17.09.2017 19:49 autor:
Skrewdriver!
sobota, 16.09.2017 11:55 autor:
wal się ty faszystowska k.u.r.w.o
niedziela, 17.09.2017 14:32 autor: czarny żyd
Ja tam pamiętam że w tamtych czasach muzyka była dla...
sobota, 16.09.2017 15:27 autor: kumpel Briza
To sie pucuj,ja tam nie pamietam tez briSa na...
niedziela, 17.09.2017 01:53 autor: Kolega ofego
Co ty piszesz ,ja zaczynałem 1986 r i non...
niedziela, 17.09.2017 14:31 autor: ka
poniedziałek, 16.7.2018 08:58
czwartek, 12.7.2018 09:24
wtorek, 10.7.2018 09:15
piątek, 6.7.2018 09:50
1
wtorek, 3.7.2018 14:15
czwartek, 14.6.2018 13:05
wtorek, 5.6.2018 16:41
wtorek, 15.5.2018 16:27
poniedziałek, 16.4.2018 20:30
14
niedziela, 11.3.2018 20:44
2
wtorek, 13.2.2018 11:04
15
wtorek, 13.2.2018 10:36
1
środa, 25.10.2017 17:45
niedziela, 22.10.2017 10:48
5
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Miral
Miral
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Tomograf3D
Tomograf3D
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Okna Wochnik
Okna Wochnik
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl