komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 15 lipca 2018

Henryka, Wlodzimierza

IV Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca

wtorek, 20.6.2017 16:06 , odsłony: 1083
kategorie artykułu:

14 czerwca 2017r. w Przedszkolu Językowym Europejska Akademia Dziecka i Niepublicznym Żłobku „Akademia Maluszka” w Dzierżoniowie odbył się IV Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Piknik rozpoczęła Pani Dyrektor Daria Michalska, która przywitała gości oraz wręczyła statuetki „Super Rodzica”. To szczególne wyróżnienie otrzymały: pani Justyna Pogorzelska – mama Nataszki z grupy Jabłuszek, pani Anna Wendelska – mama Izy z grupy Jabłuszek i pani Edyta Machała – mama Wiktorka z grupy Mandarynek.

Piknik Rodzinny jest szczególnym wydarzeniem w życiu placówki, ponieważ ma na celu podkreślenie wartości rodzinnych i korzyści płynących ze wspólnie spędzanego czasu. Następnie rozpoczęły się wzruszające, ale i momentami zabawne występy dzieci ze wszystkich grup. Po występach zgodnie z tradycją dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Na ten dzień zostały przygotowane stanowiska z najróżniejszymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców i zasponsorowanymi przez panią dyrektor. Nie zabrakło pierogów, smakowitych ciast, uwielbianej przez dzieci waty cukrowej, popcornu, galaretek, kiełbasek z grilla, pierogów ruskich, chleba ze smalcem oraz gofrów z owocami i bitą śmietaną. Dużą popularnością cieszyło się stanowisko malowania twarzy i balonowe zwierzątka. Dzieci miały również możliwość poskakania na trampolinie i na dwóch zamkach dmuchanych.  Rodzice i dzieci uczestniczyli w konkurencjach sportowych oraz tańcach grupowych. Niewątpliwą atrakcją była „Loteria Fantowa”, w której nagrodą główną była kuchenka mikrofalowa. Zwycięski los należał do pani Agnieszka Bejmert – mamy Kacperka z grupy Cytrynek. Drugą nagrodę, czyli klocki Lego wylosowała pani Anna Wendelska mama Izy z grupy Jabłuszek. III nagroda, blender sportowy trafił do pana Piotra Kończak.

Piknik Rodzinny dostarczył niezapomnianych momentów, które na długo pozostaną w sercach pracowników, rodziców i dzieci.

Całkowity dochód IV Pikniku Rodzinnego przeznaczony zostanie na zorganizowanie atrakcyjnej wycieczki dla dzieci z przedszkola i żłobka.

Organizatorzy dziękują rodzicom dzieci za pomoc w przygotowaniu pikniku, obsługę stoisk oraz niezwykłą hojność, a wszystkim sympatykom Przedszkola Językowego Europejska Akademia Dziecka i Niepublicznego Żłobka Akademia Maluszka  dziękują za udział w pikniku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym pikniku już za rok  :)

 

 
piątek, 4.5.2018 09:00
27
środa, 25.4.2018 00:40
41
wtorek, 13.2.2018 10:18
czwartek, 19.10.2017 00:00
piątek, 13.10.2017 10:00
4
wtorek, 10.10.2017 17:17
piątek, 6.10.2017 17:55
19
poniedziałek, 4.9.2017 14:05
3
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
SZKOŁA AUXILIUM
SZKOŁA AUXILIUM
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Tomograf3D
Tomograf3D
Miral
Miral
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar