komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 15 października 2018

Jadwigi, Teresy

Rodzinne sekrety, podróże w czasie, ukryte skarby i krwawa historia Dolnego Śląska

piątek, 15.6.2018 12:03 , komentarze: 1 , odsłony: 1319
kategorie artykułu:

Marta Kisiel
„Toń”

wyd. Uroboros

Data premiery 23 maja 2018 r.

Najnowsza powieść Marty Kisiel, autorki kultowego „Dożywocia”!

Rodzinne sekrety, podróże w czasie, ukryte skarby i krwawa historia Dolnego Śląska... Czyli Marta Kisiel, tym razem serio.   

Jeśli szukacie powieści o wartkiej akcji oraz intrygujących bohaterach, pełnej dobrego humoru i ironii, to koniecznie sięgnijcie po "Toń!" Marty Kisiel. Świetnie bawiłam się podczas lektury i już nie mogę się doczekać kontynuacji. Marta, chcemy więcej takich książek!

Katarzyna Berenika Miszczuk

„Toń” to oksymoron. Niczym eliksir, do którego dorzuca się pozornie niepasujące składniki, aż zacznie się dziać magia. Są więc barwne i nieco ekscentryczne siostry Stern, mroczna opowieść o sekretach w rodzinnej szafie,  dzika przygoda z trupem ścielącym się gęsto, podróże w czasie i zaginione siedem ton wojennego złota, sporo humoru i ciepła. To jedna z tych książek, które próbujesz opisywać przyjaciołom, a potem kładziesz je przed nimi i mówisz, że po prostu muszą przeczytać.

Aneta Jadowska

Kiedy Dżusi Stern decyduje się wyświadczyć przysługę ciotce, jeszcze nie wie, że otwierając drzwi niewłaściwej osobie, uruchomi lawinę wydarzeń, których nie da się już cofnąć. Trzpiotowata dziewczyna, jej poukładana starsza siostra oraz kąśliwa ciotka nieoczekiwanie wplątują się w morderstwo — a to dopiero początek niebezpieczeństw, jakie na nie czyhają. Wszystkie tropy zdają się prowadzić prosto do tajemniczego mężczyzny imieniem Ramzes, o którym w środowisku antykwariuszy mówi się wyłącznie szeptem...

Przesiąknięta krwią i chciwością historia Wrocławia i Dolnego Śląska, rodzinne tajemnice i groza nie z tego świata.

Kliknij TUTAJ, aby przeczytać fragment 

Marta Kisiel (1982) – pisarka i tłumaczka, z wykształcenia polonistka. Debiutowała w 2006 roku na łamach internetowego magazynu Fahrenheit opowiadaniem Rozmowa dyskwalifikacyjna. Na swoim koncie ma ukochany przez czytelników cykl Dożywocie (Dożywocie, Siła niższa, Szaławiła) oraz powieść Nomen omen (nominowaną do Nagrody im. Janusza A. Zajdla).

Zapraszamy na stronę autorki www.facebook.com/lurzowyklulik

 

Wasze komentarze

Po przeczytaniu tych fragmentow, moge powiedziec,kisiel w majtkach!
piątek, 15.06.2018 13:24 autor: Jozek z Uciechowa.
dzisiaj, 5 godz temu
sobota, 13.10.2018 09:12
1
czwartek, 11.10.2018 14:37
czwartek, 11.10.2018 14:30
czwartek, 11.10.2018 14:26
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
części Samsung
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele