komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 22 października 2018

Halki, Filipa

Wtargnął do mieszkania i pobił lokatora

piątek, 11.5.2018 14:10 , komentarze: 1 , odsłony: 1284
kategorie artykułu:

28-letni mieszkaniec Wałbrzycha decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy za wtargnięcie do jednego z wałbrzyskich mieszkań i pobicie 37-letniego lokatora. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu sprawca został zatrzymany tuż po zdarzeniu. Teraz może spędzić za kratami więzienia 5 lat.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu 5 maja roku około godziny 22:30 otrzymał zgłoszenie o naruszenie miru domowego, do którego doszło w jednym z mieszkań budynku znajdującego się przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu. Wysłani na miejsce policjanci szybko ustalili, że 37-letni właściciel mieszkania został dotkliwie pobity, w wyniku czego doznał poważnych obrażeń twarzy oraz kręgosłupa.

Podjęte przez funkcjonariuszy prewencji natychmiastowe działania doprowadziły do zatrzymania na miejscu zdarzenia sprawcy pobicia. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Odpowie on za naruszenie czynności narządów ciała powyżej 7 dni, za co grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu 28-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. 

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
części Samsung
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork