komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 24 września 2018

Gerarda, Ruperta

Kampania społeczna #PlanetaMarzeń

piątek, 14.9.2018 16:00 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

Dzień Marzyciela już za nami, ale wciąż można pomóc w spełnieniu marzeń dzieci, które zmagają się z chorobami nowotworowymi!

Aby wesprzeć akcję #PlanetaMarzeń,wystarczy wejść na stronę www.planetamarzen.orgi opowiedzieć  w formie zdjęcia, rysunku lub filmu o swoich pragnieniach. Jeśli organizatorom uda się zebrać  500 marzeń, sponsor kampanii przekaże kwotę 50 000 zł, która pomoże sfinansować koszt organizacji 2 turnusów Urtica Dzieciom Camp, przeznaczonych dla najmłodszych pacjentów oddziałów onkologicznych i hematologicznych w Polsce.

Do kampanii społecznej dołączyli już znani i lubiani, między innymi Robert Janowski, Joanna Jabłczyńska, Anna Wyszkoni, Beata Sadowska czy Mateusz Damięcki. O swoim marzeniu opowiedział też Mirosław Hermaszewski – pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak, który odbył lot w kosmos. O czym marzył jako dziecko? Czy już wtedy chciał „dosięgnąć gwiazd”? I co zrobił, by swoim marzeniom dopomóc? Zachęcamy, by zajrzeć na https://youtu.be/vRgfiyOBRMY, a potem na www.planetamarzen.org pokazać nam swoje marzenia!

 

Wasze komentarze

wczoraj, 17 godz temu
piątek, 21.9.2018 08:00
czwartek, 20.9.2018 06:00
środa, 19.9.2018 12:48
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
części Samsung
biura do wynajęcia
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
monitoring GPS
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wypożyczalnia osuszaczy
Sklep AZE