komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 23 października 2018

Marleny, Seweryna

Spotkanie autorskie z autorem "Samotności w Sieci"

środa, 18.4.2018 10:44 , komentarze: 0 , odsłony: 271
kategorie artykułu:

Biblioteka pod Atlantami zaprasza 27 kwietnia o godzinie 18.00 do nowej siedziby Filii nr 5 przy ul. 1 maja 149 w Sobięcinie na spotkanie autorskie Janusza L. Wiśniewskiego. Podczas spotkania promowana będzie najnowsza książka autora "Spowiedź niedokończona" - zbiór krótkich, ale niezwykle intrygujących tekstów.

Janusz L. Wiśniewski - naukowiec i pisarz, rybak dalekomorski, magister fizyki, doktor informatyki i doktor habilitowany chemii (program komputerowy jego autorstwa stosuje większość najważniejszych firm chemicznych w świecie). Naukowiec i pisarz. Debiutancka "Samotność w Sieci" stała się w Polsce i w Rosji kultowym bestsellerem, została sfilmowana i przetłumaczona na wiele języków. Autor zbioru opowiadań "Zespoły napięć", "powieści Los powtórzony", tomików esejów "Intymna teoria względności", "Molekuły emocji", "Sceny z życia za ścianą", "Czy mężczyźni są światu potrzebni?", "Zbliżenia", oraz naukowej bajki dla dzieci "W poszukiwaniu Najważniejszego: bajka trochę naukowa". Z Małgorzatą Domagalik napisał dwie powieści epistolograficzne: "188 dni i nocy" oraz "Między wierszami".

Większość jego książek trafiła na listy bestsellerów. Ojciec dwóch córek: Joanny i Adrianny. Obecnie mieszka i pracuje we Frankfurcie nad Menem. Na swojej stronie internetowej pisze: "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies".

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 47 min temu
dzisiaj, 57 min temu
dzisiaj, 1 godz temu
poniedziałek, 22.10.2018 10:05
poniedziałek, 22.10.2018 09:27
wtorek, 9.10.2018 14:57
części Samsung
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz