komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 16 lipca 2018

Mariki, Benity

Wpadli podczas zwykłej kontroli drogowej

niedziela, 18.3.2018 11:39 , komentarze: 0 , odsłony: 401
kategorie artykułu:

Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach tuż po północy zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Kamiennogórskiej w Czarnym Borze kierującego samochodem osobowym marki Fiat. Podczas czynności okazało się, że trzy znajdujące się w pojeździe młode osoby posiadały narkotyki.

Zainteresowanie boguszowskich mundurowych wzbudził jadący nocą samochód marki Fiat. W środku pojazdu znajdowało się dwóch młodych mężczyzn oraz jedna kobieta. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, iż osoby te mogą posiadać narkotyki, dlatego postanowili zatrzymać samochód do kontroli drogowej.

Informacje te potwierdziły się podczas przeszukania wnętrza pojazdu oraz przeprowadzonych przez policjantów kontroli osobistych. W schowku pojazdu 21-letniego kierującego mundurowi ujawnili środki odurzające w postaci marihuany. Z kolei 22-letni pasażer ten sam rodzaj narkotyków miał przy sobie. Mężczyzna ukrył je w portfelu. Siedząca na tylnym siedzeniu pasażera 17-latka była natomiast w posiadaniu środka psychotropowego w postaci tabletki „ecstasy”.

Młodzi mieszkańcy powiatu wałbrzyskiego staną teraz przed sądem. Wszyscy odpowiedzą za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków.

 

Wasze komentarze

czwartek, 12.7.2018 13:26
wtorek, 10.7.2018 09:30
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
przewozy międzynarodowe piątka bus