komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

sobota, 23 czerwca 2018

Wandy, Zenona

Ukradł i dotkliwie pobił

czwartek, 8.3.2018 20:35 , komentarze: 0 , odsłony: 1193
kategorie artykułu:

Do kradzieży rozbójniczej doszło ul. Fortecznej w Wałbrzychu. 15-letniego wałbrzyszanina zaczepił młodociany przestępca i zażądał od chłopaka wydania pieniędzy. Jako, że małoletni mieszkaniec miasta miał przy sobie jedynie telefon komórkowy, agresywny napastnik wyrwał mu go z ręki, a gdy pokrzywdzony próbował go odzyskać, sprawca kilkakrotnie uderzył go pięścią w twarz, powodując liczne obrażenia. 

Zaalarmowani policjanci pierwszego komisariatu zaraz po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie, kto stoi za sprawą kradzieży rozbójniczej. Funkcjonariusze już następnego dnia na ul. Chrobrego w Wałbrzychu zatrzymali 17-letniego napastnika. W toku działań operacyjnych mundurowi odzyskali skradzione mienie. 

Podczas czynności procesowych 17-latek złożył obszerne wyjaśnienia, w których przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator zastosował w stosunku do nastolatka środki  zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
przewozy międzynarodowe piątka bus
Skład opału Agro
Skład opału Agro