komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

niedziela, 24 czerwca 2018

Jana, Danuty

Galeria Victoria będzie czynna w niedziele z zakazem handlu

wtorek, 6.3.2018 15:16 , komentarze: 8 , odsłony: 6358
kategorie artykułu:

Zarządca Galerii Victoria w Wałbrzychu, firma Keen Property Management zapowiada, że centrum handlowe czynne będzie w niedziele objęte zakazem handlu. Będą funkcjonować punkty, których zakaz nie obowiązuje, m.in. kino, klub fitness oraz restauracje i kawiarnie.

- Galeria Victoria jest przygotowana na wejście w życie ‘Ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę’. Chcemy umożliwić funkcjonowanie tym, których ustawa dotycząca wolnych niedziel nie obejmuje. Przez ostatnie miesiące spotykaliśmy się m.in. z właścicielami sklepów, punktów usługowych, restauracji, klubu fitness czy kina, wspólnie wypracowując rozwiązanie. Victoria posiada szeroką ofertę rozrywkowo – gastronomiczną i będzie ona w pełni dostępna dla mieszkańców regionu także w niedziele niehandlowe – mówi Grzegorz Samczuk, Dyrektor Galerii Victoria.

Jak informuje zarządca Galerii Victoria, w każdą niedzielę z zakazem handlu w wałbrzyskim centrum handlowym czynne będą kino, klub fitness, plac zabaw dla dzieci, wszystkie restauracje i kawiarnie. Zmianie ulegną natomiast godziny otwarcia centrum – w każdą niedzielę z zakazem handlu, CH Galeria Victoria czynne będzie w godzinach 12:00 – 20:00. Zmiana ta nie dotyczy kina Cinema City oraz czynnego 24/7 klubu City Fit.

- Jedną z decyzji jest także wydłużenie godzin pracy do godz. 22:00 w soboty, poprzedzające niedziele z zakazem handlu. Pozwoli to naszym klientom na dłuższe robienie zakupów, a u najemców częściowo zminimalizuje skutki ograniczenia. – dodaje Grzegorz Samczuk.

 

 

Wasze komentarze

popieramj,e.b.a.c koscioly i ksiedzow pedofili
wtorek, 06.03.2018 16:43 autor:
A kto linie ałto budowę da co pracy z buda...
wtorek, 06.03.2018 16:42 autor: Ona30
j,e.b.a.c koscioly i ksiedzow pedofili
wtorek, 06.03.2018 15:48 autor: wolna polska
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
przewozy międzynarodowe piątka bus
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele