komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 24 października 2018

Rafala, Marcina

Złodziej alpinista. Włamał się do mieszkania na 3 piętrze przez balkon!

wtorek, 15.5.2018 15:16 , komentarze: 1 , odsłony: 1366
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu, które miało miejsce na 3 piętrze jednego z budynków wielorodzinnych. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że włamywacz wchodził po ścianie budynku, z balkonu na balkon. Poszkodowana właścicielka lokalu przekazała funkcjonariuszom informację na temat możliwego sprawcy. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna pod wpływem alkoholu udawał alpinistę, żeby skraść przedmioty, na których mu zależało. Teraz grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy dyżurny Komisariatu Policji Wrocław Grabiszynek otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jakiego doszło na jednym z osiedli. Pod wskazany adres skierowano natychmiast patrol Policji.

Na miejscu okazało się, że do włamania doszło na 3 piętrze, a sprawca wdrapał się po balkonach. Wybił szybę w oknie drzwi balkonowych i dokonał kradzieży mienia. Mężczyzna doskonale wiedział, co znajduje się w mieszkaniu, bo znał poszkodowaną właścicielkę lokalu. Po wszystkim jakby nigdy nic, otworzył drzwi wejściowe od środka i wyszedł ze swoim łupem.

Do mieszkania funkcjonariusze wezwali policyjnych techników kryminalistyki, którzy zabezpieczyli ślady oraz przewodnika z psem tropiącym. Policjanci zatrzymali podejrzewanego o ten czyn - był pod wpływem alkoholu.

Obecnie policjanci sprawdzają gdzie trafiło skradzione mienie. O dalszym losie 36-latka zadecyduje sąd. Grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

Ha ha dobre, tylko ciekawe ile w tym prawdy!!!
wtorek, 15.05.2018 23:33 autor:
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
New-House
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Sklep AZE
monitoring GPS
części Samsung
Wypożyczalnia osuszaczy
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Teagle