komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 22 maja 2018

Heleny, Wieslawy

Dzisiaj utrudnienia w ruchu! Przez miasto przejdzie pochód juwenaliowy

poniedziałek, 14.5.2018 07:00 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

W poniedziałek, 14 maja, ulicami miasta przejdzie Wrocławski Pochód Juwenaliowy. W tym roku studenci wszystkich uczelni wyższych przejdą z Placu Wolności na teren Politechniki Wrocławskiej. Utrudniane rozpoczną się ok. godz. 10.00.

Wydarzenie rozpoczyna się na Placu Wolności przy Narodowym Forum Muzyki od godziny 10:00. O godzinie 11:25 pochód wyrusza w stronę ulicy Kazimierza Wielkiego, następnie – przez Plac Dominikański, Plac Społeczny, Most Grunwaldzki – dotrze na teren Politechniki Wrocławskiej. Zakończenie pochodu planowane jest na godzinę 13:30 jednak utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać do 14:20.

Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby porządek na wskazanej trasie został przywrócony niezwłocznie po zakończeniu pochodu.

Utrudnienia w ruchu

Z powodu przemraszu zaplanowano zamknięcie pasów ruchu ulicy Kazimierza Wielkiego, do wjazdu na Placu Wolności, ulicy Oławskiej, ulicy Romualda Traugutta, Placu Społecznego i Placu Powstańców Warszawy, które to zostaną w całości zamknięte, Most Grunwaldzki, który zostanie w całości wyłączony z ruchu oraz ulicę Plac Grunwaldzki od Mostu Grunwaldzkiego do Ronda Reagana.

Z utrudnieniami muszą liczyć się również pasażerowie komunikacji miejskiej. Z powodu pochodu zamknięte zostaną również linie tramwajowe jadące wzdłuż trasy.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do mieszkańców o nieparkowanie samochód na trasie pochodu tj. wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego.

Źródło: Wrocław.pl 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 15 godz temu
1
wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
sobota, 19.5.2018 11:12
piątek, 18.5.2018 10:00
czwartek, 17.5.2018 16:41
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI