komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 20 października 2018

Ireny, Kleopatry

Kolejny "inteligentny złodziej" z Wrocławia. Policjantom powiedział, że „zatrzymanie nie jest mu na rękę”

piątek, 11.5.2018 12:00 , komentarze: 2 , odsłony: 950
kategorie artykułu:

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez wrocławskich policjantów, a podejrzanemu o włamanie do placówki handlowej. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna chciał włamać się do lombardu pełnego wartościowych przedmiotów. Zmyliły go jednak opuszczone rolety i wszedł do sąsiedniego lokalu - zakładu fryzjerskiego. Wpadł w ręce policjantów bezpośrednio po zdarzeniu. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

W nocy z poniedziałku na wtorek wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie. Zdarzenie miało miejsce na terenie Brochowa. Sprawca zamierzał włamać się do lombardu. Prawdopodobnie pomylił jednak lokalizacje – zmyliły go opuszczone rolety antywłamaniowe. Sforsował roletę, rozbił szybę drzwi wejściowych i zamiast w lombardzie pełnym elektroniki znalazł się w salonie fryzjerskim. Zdezorientowany tak niespodziewanym obrotem spraw, niczego nie zabrał i szybko oddalił się z miejsca przestępstwa.

Oficer dyżurny po otrzymaniu zgłoszenia o włamaniu natychmiast skierował na miejsce  policjantów, w tym patrol nieumundurowany Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Doświadczeni policjanci wypatrzyli 34-latka kilka ulic od miejsca zdarzenia. Mężczyzna próbował uciec na rowerze. Kierował się w stronę zarośli i trudno dostępnego terenu. Policjanci chwilę później zatrzymali 34-latka. Mężczyzna miał obrażenia mogące pochodzić z rozbitej w drzwiach szyby.

Zatrzymany tłumaczył policjantom, że ma już jedną sprawę w sądzie o włamanie i „zatrzymanie nie jest mu na rękę”.

Po sprawdzeniu w policyjnych rejestrach okazało się, że jego kartoteka jest całkiem bogata - miał już na swoim koncie wiele tego typu czynów.

Resztę nocy spędził w policyjnym areszcie, a teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

Tylko kara więzienia minimum 2lata
piątek, 11.05.2018 19:45 autor:
Ale Debil zle wymierzyl!!!
piątek, 11.05.2018 17:00 autor:
dzisiaj, 11 godz temu
piątek, 19.10.2018 16:00
piątek, 19.10.2018 11:00
piątek, 19.10.2018 08:45
monitoring GPS
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
części Samsung
biura do wynajęcia
New-House
Wypożyczalnia osuszaczy
Teagle
Sklep AZE