komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 21 czerwca 2018

Alicji, Alojzego

57-latek zginął w pożarze domu

wtorek, 20.2.2018 14:03 , komentarze: 0 , odsłony: 974
kategorie artykułu:

Do tragicznego w skutkach pożaru budynku gospodarczego doszło w Gostkowie. W akcji brało udział siedem zastępów straży pożarnej. Ogień udało się zgasić dopiero po około czterech godzinach walki.

Płomienie zauważono około 3 godziny w nocy. Pierwszy na miejscu zjawił się zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Gostkowa. Okazało się, że pożar był już mocno rozwinięty.

- Paliło się pomieszczenie, w którym znajdował się opał na zimę. Ogień przedostał się również na pomieszczenia gospodarcze. Na pomoc wysłano dodatkowe jednostki z Wałbrzycha – mówił Tomasz Kwiatkowski z Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu.

Na miejsce zadysponowano dodatkowe jednostki strażackie. Z ogniem walczyło siedem zastępów w tym trzy jednostki ochotnicze.

- Przybyli na miejsce strażacy ewakuowali z budynku dwie kobiety. Jedna z nich natychmiast poinformowała, że wewnątrz znajduje się jej mąż. – dodaje Tomasz Kwiatkowski.

Strażacy natychmiast ruszyli na pomoc. Niestety duże zadymienie zmniejszyło widoczność do zera. Ratownikom nie udało się odnaleźć mężczyzny. Zwłoki 57-latka odkryto dopiero po ugaszeniu ognia. Mężczyzna prawdopodobnie zatruł się gazami pożarowymi. Jego ciało leżało pomiędzy przybudówką a częścią gospodarczą, w której znajdowały się materiały łatwopalne.

Po zakończeniu akcji, ocalałe z pożaru kobiety zostały przekazane pracownikom Pogotowia Ratunkowego.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 13 godz temu
środa, 20.6.2018 11:04
środa, 20.6.2018 10:55
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
przewozy międzynarodowe piątka bus
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro