komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 24 października 2018

Rafala, Marcina

Spawacz – zawód dla niemal każdego. Unison rekrutuje, szkoli i rozwija pracowników.

czwartek, 10.5.2018 00:00 , odsłony: 276
kategorie artykułu:

Upał, iskry, zmęczenie fizyczne, monotonia – tak wyobraża sobie pracę spawacza większość z nas. Okazuje się jednak, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Jak zatem wygląda dzień spawacza w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, takim jak dzierżoniowski Unison, którego silniki samolotowe startują co 2 sekundy?

Ciekawa, lekka i czysta praca.

Nawet najprzyjemniejsza czynność powtarzana wielokrotnie w ten sam sposób może znużyć. Unison to pracodawca, który ma tego świadomość i zdecydowanie stawia na pracownika.

- W naszym zakładzie kładziemy nacisk na pracę zespołową. Zależy nam na tym, żeby wszyscy mieli świadomość tego, że działamy na wspólny cel. Zadanie, jakie zostało nam powierzone jest wysoce odpowiedzialne, ale mamy poczucie tego, że pracują z nami najlepsi. Dlatego też chcemy powiększać nasz zespół i rozwijać wspólnie skrzydła. Projekty, nad którymi pracujemy są innowacyjne i z pewnością nie pozwalają się nudzić – mówi Katarzyna Żaba, HR Specialist.

Spawanie to zaledwie 20% czasu pracy zatrudnionego. Pozostałą część dnia wypełniają inne czynności metaloplastyczne. Praca jest czysta, ciekawa ale również bardzo odpowiedzialna. Firma stawia na jakość i bezpieczeństwo. 60% produkowanych silników należy do GE Aviation.

Spawacz – idealny wybór także dla kobiet!

Maria Curie Skłodowska – pierwszy człowiek uhonorowany dwukrotnie Nagrodą Nobla, pierwsza kobieta laureatka Nobla w dziedzinie chemii. Margaret Thatcher – pierwsza kobieta premier Wielkiej Brytanii, Walentina Tierieszkowa – pierwsza kobieta w kosmosie, czy Amelia Mary Earhart – pierwsza kobieta, która przeleciała samotnie Atlantyk. Historia wielokrotnie pokazała, że kobiety potrafią wykonywać tę samą pracę, co mężczyźni. Często robią to nawet lepiej. Z tego samego założenia wyszedł Unison. W firmie nie ma miejsca na żadną dyskryminację.

- Uważamy, że metaloplastyka to idealne zajęcie właśnie dla kobiet. W pracy w naszym przedsiębiorstwie, istotne są zdolności manualne, którymi kobiety się wyróżniają. Obecnie pracują u nas dwie Panie, które spawają, ale chcielibyśmy zatrudnić ich więcej – tłumaczy Katarzyna Żaba.

Unison nie wymaga certyfikatów, wystarczą chęci, a doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest atutem. Osoba poszukująca zatrudnienia, która ma doświadczenie ze ślusarką, metaloplastyką, spawaniem jak najbardziej może aplikować do Unisona.

Jak dołączyć do zespołu?

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów. Najpierw umiejętności kandydata sprawdzane są na praktycznym teście kompetencji. Jeśli aplikujący wykona próbkę, która spełnia wymagania lotnictwa, zostanie zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Spawacz to nie tylko bardzo przyjemny, ale również przyszłościowy i stabilny zawód. Unison poszukuje osób, które na lata zwiążą się z firmą. W zamian proponuje atrakcyjne wynagrodzenie, wysokie premie, bony na święta, czy dofinansowanie do wakacji. Nie bez znaczenia jest również sama renoma pracy w firmie, która wyprodukowała pierwszą lodówkę, czy pierwszy amerykański silnik odrzutowy.

Kandydaci zainteresowani pracą w Unison mogą zostawić swoje CV:

- na portierni przy zakładzie, który mieści się przy ulicy Nowowiejskiej 50a w Dzierżoniowie lub

- przesłać drogą mailową na adres katarzyna.zaba@ge.com

 

 
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Wypożyczalnia osuszaczy
Teagle
Sklep AZE
części Samsung
New-House
monitoring GPS
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork