komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

sobota, 26 maja 2018

Filipa, Pauliny

Ladies Night w Cinema City [KONKURS]

wtorek, 13.2.2018 09:50 , komentarze: 0 , odsłony: 714
kategorie artykułu:

 

MAMY DLA PAŃSTWA CZTERY PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA LADIES NIGHT W CINEMA CITY !!

ŻEBY POWALCZYĆ O NAGRODĘ NALEŻY ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE

W którym roku Cinema City otworzyło kino w Wałbrzychu?

 

Odpowiedź na pytanie należy wysłać za pomocą SMS pod numer telefonu: 537 200 464. 

W treści wiadomości proszę podać właściwą odpowiedź oraz imię i nazwisko.

Na odpowiedzi czekamy do 19 lutego, do godziny 18:00.

Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

*koszt sms - zgodny z taryfą operatora użytkownika, udzielającego odpowiedzi 

Ladies Night zaplanowany jest na 22 lutego 2018 - godz. 19:30

***

Do czego posuniesz się, aby wygrać? Pokaz przedpremierowy „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” już 22 lutego podczas Ladies Night w Cinema City!

Na Ladies Night - czarujący wieczór dla Pań - serdecznie zapraszamy już w czwartek 22 lutego o godz. 19:30 do wybranych kin Cinema City. Głównym punktem imprezy będzie projekcja filmu „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, ale oprócz tego na Panie czeka także całe mnóstwo niespodzianek i konkursów z wartościowymi nagrodami!

„Ladies Night” to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30 w 20 kinach Cinema City: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Toruniu, Lublinie, Bydgoszczy, Bielsko-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Wałbrzychu, Zielonej Górze i Starogardzie Gdańskim.

Zobacz gwiazdę „Wilka z Wall Street” - Margot Robbie w roli Tonyi Harding, jednej z największych skandalistek w historii sportu. Podczas najbliższej edycji Ladies Night zostanie pokazany przedpremierowo hit „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. Dodatkowo na wszystkie Panie czekają liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz powitalne upominki. Serdecznie zapraszamy już 22 lutego o godz. 19:30 do wybranych kin Cinema City. Bilety są dostępne w kasach oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/ladies-night.   

„Jestem najlepsza. Ja, Tonya” to opowieść na faktach. Tonya Harding, amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, znana była z trudnego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się, do czego jest zdolna się posunąć w walce o medale. Gdy jej główna konkurentka, Nancy Kerrigan, została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, nikt nie podejrzewał, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Harding drogę na olimpijskie podium.

 

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

***

 

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Łącznie spółka prowadzi 229 kin z ponad 2000 ekranami. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal ŠKODA 4DX® oraz 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament - Cinema City Unlimited - który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 1 godz temu
piątek, 25.5.2018 11:12
piątek, 25.5.2018 09:46
piątek, 25.5.2018 09:41
piątek, 25.5.2018 09:00
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
przewozy międzynarodowe piątka bus
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Skład opału Agro
Skład opału Agro