komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 16 października 2018

Gawla, Ambrozego

[FOTO, WIDEO] Halę Stulecia opanowały rowery!

sobota, 21.4.2018 14:32 , komentarze: 0 , odsłony: 1662
kategorie artykułu:

W weekend 20-22 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbywa się wielkie rowerowe święto, na którym nie brakuje atrakcji zarówno dla małych, jak i dużych pasjonatów dwóch rowerowych kół.

Bez względu na to czy jesteście zawodowymi kolarzami, podróżnikami rowerowymi, miejskimi cyklistami, a może dopiero zaczynacie swoją rowerową przygodę, z pewnością znajdziecie na Dolnośląskim Festiwalu Rowerowym coś dla siebie. 

Bezpłatny serwis rowerowy, turniej w bike polo, zawody na rowerach transportowych, start  wyścigu po Polsce, konkurs dla podróżników rowerowych, targi turystyczno-rowerowe, czy występ gwiazdy – Dawida Godźka, utalentowanego młodego BMX ridera z Red Bull Teamu to tylko część atrakcji jakie przygotowaliśmy – mówi Rafał Jurkowlaniec, prezes Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego, współorganizator imprezy. 

Tereny zewnętrzne kompleksu opanowali fani bike polo, rowerów transportowych oraz ostrokołowcy. Każdy odwiedzający mógł spróbować swoich sił w turniejach i zawodach zorganizowanych przez rowerowych pasjonatów. Pokazy pierwszej pomocy zaplanowali też Motopomocni. Przez cały weekend pod Iglicą czynna będzie strefa foodtrucków, gdzie po rowerowych szaleństwach, testach sprzętu, wizycie w festiwalowym kinie czy zabawach na rowerkach biegowych będzie można odpocząć i zjeść coś pysznego.

Niedziela na DFR upłynie pod znakiem podróży rowerowych. Na scenie głównej o swoich rowerowych przygodach opowiedzą finaliści konkursu na najciekawszą relację z rowerowej wyprawy. O godz. 16:00 z płyty głównej Hali Stulecia wystartuje Race Through Poland, jednoetapowy wyścig, którego uczestnicy będą mieli do pokonania 1200 km, a ich zmagania będziemy śledzić za pomocą nadajników GPS.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 2 godz temu
piątek, 12.10.2018 16:00
piątek, 12.10.2018 15:00
piątek, 12.10.2018 14:49
piątek, 12.10.2018 14:00
Wypożyczalnia osuszaczy
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Sklep AZE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
New-House
monitoring GPS
części Samsung
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Teagle
biura do wynajęcia