komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 21 stycznia 2019

Agnieszki, Jarosława

Nadchodzące wydarzenia we Wrocławiu

czwartek, 19.4.2018 17:30 , komentarze: 1 , odsłony: 386
kategorie artykułu:

[Barbara] Akademia Miejskiego Ogrodnika: „Chwasty w mieście” 

Zapraszamy na kolejne spotkanie i pokaz z cyklu „Akademia Miejskiego Ogrodnika” – tym razem porozmawiamy o miejskich chwastach i dowiemy się, że nawet z tych niepożądanych w naszych ogrodach roślin, można stworzyć domowe przetwory. Wykład poprowadzi wrocławski florysta Filip Marek. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 19 kwietnia o godz. 17:00. Wstęp wolny. 

[AIR Wro] Garderoba wspomnień Letty Shtohryn

Letta Shtohryn to pochodząca z Ukrainy i mieszkająca w maltańskiej Valletcie artystka sztuk wizualnych, która aktualnie przeprowadza badanie historii Wrocławia, podczas swojej rezydencji w stolicy Dolnego Śląska. Proces zainicjowany przez artystkę ma na celu zbadanie roli odzieży pojmowanej jako „zbiorniki na wspomnienia”. Jak można zaangażować się w tworzenie instalacji Letty Shtohryn? To proste. Wystarczy, że pomiędzy 11 a 25 kwietnia mieszkańcy dostarczą do Infopunktu w Barbarze (ul. Świdnicka 8B) ubrania, tkaniny lub pamiątki związane z Wrocławiem. Infopunkt czynny jest w poniedziałek oraz od środy do soboty w godzinach 10:00-18:00.

[Barbara] Kuchnia dla opornych: „Mobilna fotografia kulinarna” – zapisz się na warsztaty!

Jeszcze niedawno temat fotografii kulinarnej kojarzono przede wszystkim z fotografią studyjną i znajomością magicznych technik, dzięki którym jedzenie choć wyglądało niesamowicie apetycznie, tak naprawdę było niejadalne. Dziś jest wiele sposobów realizacji i postrzegania fotografii kulinarnej, a rozwój social media sprawił, że zdjęcia kulinarne potrzebujemy wykonywać często, nie zawsze dysponując zapleczem studyjnym czy wsparciem fotografa. Warsztaty skierowane są dla początkujących lub zaczynających swoją przygodę z fotografią mobilną. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

[Mikrogranty] 5. Mikroagora: spotkanie się z mikrograntowcami

Poznaliśmy najlepsze projekty 16. edycji Mikrograntów, których realizacja projektów we Wrocławiu właśnie się rozpoczyna. 28 kwietnia w Barbarze spotkacie inicjatorów tych projektów, posłuchacie o 12 mikrograntowych inicjatywach oraz dowiecie się więcej o tym, co wspólnie jest planowane na wrocławskich osiedlach. Mikroagora to świetna okazja do spotkania aktywnych mieszkańców i porozmawiania z nimi o tym, co dzieje się na wrocławskich podwórkach, osiedlach – w najbliższej okolicy.

[Impart] Kajtuś Czarodziej – spektakl dla dzieci

21 kwietnia zapraszamy do Impartu na spektakl na motywach zwariowanej powieści o małoletnim czarodzieju. To historia niegrzeczności, samotności i buntu – poszukiwania sensu i walki o siebie. Twórcy podejmują w niej niezwykle ważny temat wolności i praw dziecka. Przedstawienie skierowane jest do dzieci powyżej szóstego roku życia. Bilety w sprzedaży. 

[S ECoC] „Shaping a European Capital of Culture” – nowy termin szkolenia

W styczniu tego roku A Soul for Europe wspólnie ze Stiftung Zukunft Berlin, Miastem Wrocław i Strefą Kultury Wrocław uruchomiło program szkoleniowy „Shaping a European Capital of Culture”. Organizatorzy S ECoC spotkali się pod koniec marca we Wrocławiu, aby omówić przygotowania i podjąć decyzję w sprawie dalszych etapów. Podczas spotkania, w odpowiedzi na głosy zgłaszających się osób, postanowiono przełożyć realizację szkolenia na termin od 8 do 10 października tego roku, tym samym wydłużając czas zapisów do 30 czerwca. 

 

Wasze komentarze


sobota, 19.1.2019 09:09
sobota, 19.1.2019 08:49
czwartek, 17.1.2019 12:00
czwartek, 17.1.2019 11:54
czwartek, 17.1.2019 10:00
czwartek, 17.1.2019 08:00
środa, 16.1.2019 14:44
środa, 16.1.2019 08:00
monitoring GPS
Praca na GoWork
Praca na GoWork
New-House
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Teagle
Sklep AZE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kserokopiarki