komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 23 maja 2018

Iwony, Dezyderego

Dwaj złodzieje i paser w rękach policji

piątek, 9.2.2018 09:43 , komentarze: 0 , odsłony: 361
kategorie artykułu:

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali w miniony piątek dwóch złodziei, którzy w różnych miejscach Wałbrzycha dokonali kradzieży markowego sprzętu. W ręce funkcjonariuszy wpadał także paser pomagający w zbyciu skradzionego mienia.

Pierwszy zatrzymany, 23-letni mieszkaniec naszego miasta, w listopadzie zeszłego roku w jednym ze sklepów znajdujących się przy ul. 1 maja w Wałbrzychu dokonał kradzieży przenośnego głośnika o wartości 550 złotych. Policjanci  Komisariatu Policji II w Wałbrzychu dzięki działaniom operacyjnym ustalili, kto jest złodziejem i 2 lutego zatrzymali go przy ul. Psie Pole w Wałbrzychu.

W tym samym dniu policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu dokonali zatrzymania innego 40-letniego mężczyzny. Wałbrzyszanin 31 stycznia tego roku przywłaszczył  sobie znajdująca się na strychu jednego z budynków przy ul. Grota-Roweckiego w Wałbrzychu piłę spalinową wycenioną na kwotę blisko 950 złotych. Mundurowi ustalili, że w zbyciu jej pomógł mu 57-letni mieszkaniec naszego miasta, który tym samym odpowie za paserstwo. Funkcjonariusze z „jedynki” skradzione mienie odzyskali.

W toku przeprowadzonych czynności przez policjantów Komisariatu Policji I i II w Wałbrzychu mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwa staną teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Wasze komentarze

wtorek, 15.5.2018 09:50
2
poniedziałek, 14.5.2018 14:38
poniedziałek, 14.5.2018 09:14
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
przewozy międzynarodowe piątka bus
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max