komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

Koleje Dolnośląskie wyremontowały pokoje w Domu Dziecka w Golance

poniedziałek, 16.4.2018 15:53 , komentarze: 0 , odsłony: 424
kategorie artykułu:

To był szczególny weekend dla Kolei Dolnośląskich. Kilkunastoosobowy zespół złożony z pracowników KD wyremontował pokoje mieszkalne Domu Dziecka z dolnośląskiej Golanki.

Wszystko zaczęło się od nagrody finansowej, którą Koleje Dolnośląskie otrzymały podczas targów Trako - największego spotkania branży transportu szynowego w Polsce. Decyzją zarządu, to pracownicy mogli zadecydować, na co zostaną przeznaczone zdobyte pieniądze. Ci nie mieli wątpliwości i postawili na wyremontowanie Domu Dziecka w Golance.

- To nasz zaprzyjaźniony ośrodek, z którym współpracujemy już od ponad dwóch lat. Zawsze z chęcią tam wracamy i wspieramy jak tylko możemy. Nasi pracownicy po raz kolejny pokazali, że warto pomagać. Poświęcili swój wolny czas i w pocie czoła pracowali od rana do nocy. To właśnie dzięki nim pokoje w Domu Dziecka w Golance zyskały nowe oblicze - mówi Prezes Kolei Dolnośląskich Piotr Rachwalski.

To nie pierwsza tego typu inicjatywa podjęta przez pracowników Kolei Dolnośląskich, którzy przez cały rok bardzo mocno angażują się w społeczne inicjatywy.

- Całymi rodzinami wspieramy potrzebujących na Dolnym Śląsku. Nie zapominajmy również o tym, że wspieraliśmy m.in. schroniska dla zwierząt - dodaje Piotr Rachwalski.

Pracownicy Kolei Dolnośląskich w swoich wypowiedziach podkreślają, że tym razem wybór był dla nich oczywisty i warto było poświęcić weekend, aby na twarzach podopiecznych Domu Dziecka zobaczyć uśmiech.

- Czemu to zrobiliśmy? Wydaje się naturalne, że trzeba sobie pomagać. Jest potrzeba, to działamy. Zresztą to nie jest pierwszy raz kiedy coś robimy dla wychowanków Domu Dziecka. Zżyliśmy się już z nimi po prostu - podsumowuje jeden z pracowników Kolei Dolnośląskich.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 1 godz temu
2
niedziela, 22.7.2018 13:33
2
czwartek, 19.7.2018 23:30
czwartek, 19.7.2018 12:07
poniedziałek, 16.7.2018 09:00
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki