komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 24 września 2018

Gerarda, Ruperta

Koleje Dolnośląskie wyremontowały pokoje w Domu Dziecka w Golance

poniedziałek, 16.4.2018 15:53 , komentarze: 0 , odsłony: 512
kategorie artykułu:

To był szczególny weekend dla Kolei Dolnośląskich. Kilkunastoosobowy zespół złożony z pracowników KD wyremontował pokoje mieszkalne Domu Dziecka z dolnośląskiej Golanki.

Wszystko zaczęło się od nagrody finansowej, którą Koleje Dolnośląskie otrzymały podczas targów Trako - największego spotkania branży transportu szynowego w Polsce. Decyzją zarządu, to pracownicy mogli zadecydować, na co zostaną przeznaczone zdobyte pieniądze. Ci nie mieli wątpliwości i postawili na wyremontowanie Domu Dziecka w Golance.

- To nasz zaprzyjaźniony ośrodek, z którym współpracujemy już od ponad dwóch lat. Zawsze z chęcią tam wracamy i wspieramy jak tylko możemy. Nasi pracownicy po raz kolejny pokazali, że warto pomagać. Poświęcili swój wolny czas i w pocie czoła pracowali od rana do nocy. To właśnie dzięki nim pokoje w Domu Dziecka w Golance zyskały nowe oblicze - mówi Prezes Kolei Dolnośląskich Piotr Rachwalski.

To nie pierwsza tego typu inicjatywa podjęta przez pracowników Kolei Dolnośląskich, którzy przez cały rok bardzo mocno angażują się w społeczne inicjatywy.

- Całymi rodzinami wspieramy potrzebujących na Dolnym Śląsku. Nie zapominajmy również o tym, że wspieraliśmy m.in. schroniska dla zwierząt - dodaje Piotr Rachwalski.

Pracownicy Kolei Dolnośląskich w swoich wypowiedziach podkreślają, że tym razem wybór był dla nich oczywisty i warto było poświęcić weekend, aby na twarzach podopiecznych Domu Dziecka zobaczyć uśmiech.

- Czemu to zrobiliśmy? Wydaje się naturalne, że trzeba sobie pomagać. Jest potrzeba, to działamy. Zresztą to nie jest pierwszy raz kiedy coś robimy dla wychowanków Domu Dziecka. Zżyliśmy się już z nimi po prostu - podsumowuje jeden z pracowników Kolei Dolnośląskich.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 18 godz temu
piątek, 21.9.2018 08:00
czwartek, 20.9.2018 06:00
środa, 19.9.2018 12:48
monitoring GPS
Sklep AZE
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Wypożyczalnia osuszaczy
biura do wynajęcia
części Samsung
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki