komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

[WIDEO] Ludzie nie reagowali. Sklepowego złodzieja ujął policjant po służbie!

sobota, 14.4.2018 08:30 , komentarze: 1 , odsłony: 993
kategorie artykułu:

Do Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu wpłynęły podziękowania od firmy zajmującej ochroną jednego ze sklepów na ternie Bielan Wrocławskich. Pracownik sklepu usiłował tam ująć złodzieja, który nie zamierzał się jednak poddać bez walki, a także stawiał opór. Przechodnie niestety byli obojętni. Zareagował tylko idący tamtędy policjant i błyskawicznie obezwładnił agresywnego mężczyznę.

Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów na terenie Bielan Wrocławskich. Pracownik ochrony rozpoznał wśród przebywających w sklepie osób mężczyznę, który regularnie okradał placówkę handlową, także chwilę wcześniej. Jego łupem padły do tej pory perfumy i kosmetyki na kwotę ponad 800 złotych. Ochroniarz postanowił ująć mężczyznę, ale okazało się to nie takie łatwe. 28-letni mężczyzna szarpał się i usiłował uciec, co zarejestrowały kamery monitoringu.

Niestety klienci galerii nie reagowali, tylko funkcjonariusz Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, będący w tym samym sklepie na zakupach z żoną i dzieckiem, podjął natychmiastowe działania.

Widząc całe zajście błyskawicznie obezwładnił 28-latka i przekazał w ręce umundurowanego patrolu Policji, który został wezwany na miejsce.

Obecne policjanci ustalają, czy mężczyzna nie kradł również w innych lokalnych sklepach.
Za przestępstwo kradzieży mienia mężczyzna odpowie teraz przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Przykład ten pokazuje, że policjantem jest się 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, to m.in. odróżnia pracę od służby.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

środa, 18.7.2018 10:17
poniedziałek, 9.7.2018 07:00
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele