komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

Brave Kids prosi o Wasze głosy. Oddaj głos, zostań współtwórcą wyjątkowego projektu

piątek, 13.4.2018 09:22 , komentarze: 0 , odsłony: 204
kategorie artykułu:

Projekt „Festiwal Brave Kids 2018 w Wałbrzychu – pokazy artystyczne i warsztaty” został zakwalifikowany w konkursie „Aktywny Dolny Śląsk”, w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego.

Organizatorzy także w ten sposób starają się zdobyć część brakującej kwoty na organizację projektu w Wałbrzychu. Dlatego zwracają się z wielką prośbą o zagłosowanie na Brave Kids w tym konkursie.

Potrzebują Waszego wsparcia i proszą o oddanie głosu na projekt nr 75, w kategorii kultura. Może zagłosować każdy, kto ukończył 16 lat. 

Poniżej jest link do głosowania:
aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2018 

A tutaj jest link do opisu:
aktywny.dolnyslask.pl/budzet/projekt-2018/75 

Podczas Brave kids spotykają się dziecięce zespoły artystyczne z całego świata, by w atmosferze przyjaźni i szacunku wymieniać się umiejętnościami i doświadczeniami oraz zaprzyjaźniać się ze sobą. Efektem wspólnych warsztatów są barwne spektakle mieniące się różnorodnością kultur i tradycji. Wiele dzieci pochodzi z grup wykluczanych, skupionych wokół organizacji społeczno-artystycznych, które dzięki sztuce pomagają pozytywnie kształtować ich świat. Poza aspektem edukacyjnym i dodatkowo artystycznym w projekt angażuje się lokalna społeczność – przyjezdne dzieci mieszkają    w domach polskich rodzin. Dzieci są goszczone przez lokalne rodziny, które biorą udział   w różnych wydarzeniach projektu. To wspaniała lekcja otwartości i wrażliwości dla obu stron. 

W tym roku do Wałbrzycha w ramach Brave Kids przyjadą goście z  z Hong Kongu, Pakistanu, Maroka, Indii i Buriacji. Odbędą się warsztaty, pokazy artystyczne, parada, seminaria, pikniki i finałowy spektakl.   

Dodatkowo jeśli chcesz włączyć się do organizacji projektu w Wałbrzychu i zdobyć ciekawe doświadczenie w międzynarodowym środowisku skontaktuj się z organizatorami: bravekids.walbrzych@bravefestival.pl 

Zespół Brave Kids w Wałbrzychu, tel. 666 125 446

www.bravekids.eu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 1 godz temu
2
niedziela, 22.7.2018 13:33
2
czwartek, 19.7.2018 23:30
czwartek, 19.7.2018 12:07
poniedziałek, 16.7.2018 09:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele